یک عرضه اولیه بورسی با روش جدید!

یک عرضه اولیه بورسی با روش جدید! به گزارش ساسان گستر بازار فرابورس فردا، دوشنبه ۲۲ شهریورماه میزبان عرضه اولیه سهام شرکت ریل پرداز نوآفرین خواهد بود. عرضه اولیه ای که بر اساس دستورالعمل جدید عرضه های اولیه و با کشف قیمت توسط صندوق های سرمایه گذاری انجام می شود.


به گزارش ساسان گستر به نقل از ایسنا، بالاخره پای شرکت ریل پرداز نوآفرین با نماد حآفرین به بازار سرمایه باز شد. شرکتی که در ابتدا قرار بود سهامش در ۱۳ اسفند سال قبل ارائه شود اما لغو و به ۱۹ اسفندماه موکول شد اما این عرضه در تاریخ مذکور هم انجام نشد تا سرانجام عرضه اولیه حآفرین فردا صورت بگیرد.
بر این اساس برای نخستین بار عرضه حآفرین فردا بر اساس دستورالعمل جدید عرضه های اولیه و با کشف قیمت توسط صندوق های سرمایه گذاری انجام می شود.
درواقع بر مبنای دستورالعمل پذیره نویسی و عرضه اولیه اوراق بهادار در فرابورس ایران سهام شرکت مذکور به سرمایه گذاران حائز شرایط عرضه می شود.
منظور از سرمایه گذاران حائز شرایط صندوق های سرمایه گذاری قابل معامله و صندوق های سرمایه گذاری مشترک ثبت شده نزد سازمان بورس و اوراق بهادار است.
همینطور از روز دوم صندوق های سرمایه گذاری تا ۵۰ درصد دارایی که خریداری نموده اند را می توانند به فروش برسانند سرمایه گذاران حقیقی هم می توانند مبادرت به خرید کنند.
تاریخ ثبت سفارس این عرضه اولیه که ۵۴۰ تومان ارزش گذاری شده و با قیمت ۳۳۳ تومان به صندوق ها عرضه می شود دوشنبه است و در همان روز سهام اختصاص یافته به هر صندوق هم مشخص خواهد شد.
1400/06/21
10:06:41
5.0 / 5
229
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
sasangostar ساسان گستر صادرات و واردات
sasangostar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ساسان گستر محفوظ است

ساسان گستر

مرکز بازرگانی و واردات و صادرات