معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار مركزی:

معضل اصلی هپکو مالکیت این شرکت بود

معضل اصلی هپکو مالکیت این شرکت بود به گزارش ساسان گستر معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار مرکزی اظهار داشت: معضل اصلی هپکو مالکیت این شرکت بود که با بازگرداندن آن به دولت حل شد و الان امیدواریم هپکو به روزهای اوج خود بازگردد.به گزارش ساسان گستر به نقل از مهر، سعید فرخی شامگاه شنبه در جلسه بررسی آخرین وضعیت شرکت هپکو با اشاره به اینکه هپکو نام بزرگی را در خاورمیانه داشته و دارد، اظهار نمود: مساله بحران مالکیت از همان ابتدا یکی از موضوعات اصلی بود و هر آنچه به سر هپکو آمد ناشی از این معضل بود. پیچیدگی های بسیاری را در این حوزه شاهد بودیم و با درایت مجموعه استان و دولت مساله در سال ۹۸ حل شد و به نتیجه رسیدیم که باید به دولت بازگردد.
وی اظهار داشت: شرکت هپکو یکی از نمادهای خاص صنعت استان مرکزی به حساب می آید، ولی این شرکت متأسفانه در سالهای اخیر به یکی از معضلات کشور تبدیل گشته بود، حدود چهار سال قبل در همین روزها شرکت در بدترین وضعیت خود بود و با وجود نگرانی ها و حقوق های معوق جو ملتهبی را در اراک شاهد بودیم که این شرایط شایسته نظام و صنعت کشور و نام هپکو نبود.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار مرکزی خاطرنشان کرد: معضل مالکیت هپکو در دولت حل شد و بعد از آن حل مساله یک میلیارد و ۲۰۰ میلیارد تومان بدهی در دستور کار قرار گرفت.
وی افزود: با پیگیری در انتهای سال ۹۹ این بحران هم تعیین تکلیف شد و یکی از گره های محکم هپکو باز شد.
فرخی ضمن اشاره به این که تمام این تلاش ها برای بازگشت هپکو به تولید است، اظهار داشت: در ایام اخیر شاهد اخبار خوبی از هپکو هستیم و اقداماتی در جهت بازگشت به تولید را شاهدیم و با همه مقاومت و پیگیری کارکنان و کارگران هپکو و تیم مدیریتی استان و شرکت، امیدواریم هپکو روزهای اوج را بازگرداند و رونق تولید را تجربه نماییم.


منبع:

1400/07/17
20:07:42
5.0 / 5
261
تگهای خبر: تولید , دولت , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۱
sasangostar ساسان گستر صادرات و واردات
sasangostar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ساسان گستر محفوظ است

ساسان گستر

مرکز بازرگانی و واردات و صادرات