توقف تولید تسلا در کارخانه چین

توقف تولید تسلا در کارخانه چین ساسان گستر: شرکت خودروسازی تسلا، تولید در کارخانه شانگهای را به سبب مشکلات تامین متوقف کرد.


به گزارش ساسان گستر به نقل از ایسنا، تسلا روز دوشنبه تولید در کارخانه شانگهای را به سبب مشکلات مربوط به ایمن سازی قطعات خودرو های الکتریکی خود متوقف کرد که آخرین مورد از یک سری مشکلات برای کارخانه است.
شانگهای در ششمین هفته خود از تشدید قرنطینه کرونائی است که توانایی تولیدکنندگان را برای فعالیت در بین محدودیت های جابجایی افراد و آزمایش، مشکل تر کرده است. تسلا از اواخر هفته گذشته برنامه ریزی کرده بود تا تولید را تا هفته آتی به سطوح پیش از قرنطینه برساند.
انجمن خودرو های مسافری چین مقرر است امروز، سه شنبه فروش ماه آوریل را برای تسلا، دومین سازنده بزرگ خودرو های برقی چین بعد از بی وای دی منتشر کند.
یکی دیگر از انجمن های خودرویی هفته گذشته اعلام نمود که فروش کلی خودرو در چین در ماه آوریل ۴۸ درصد کم شده است برای اینکه تعطیلی های ناشی از کووید صفر کارخانه ها را تعطیل، نمایشگاه ها را محدود و هزینه ها را محدود کرده است.
تسلا تولید خودرا در کارخانه شانگهای در ۱۹ آوریل به دنبال تعطیلی ۲۲ روزه ناشی از قرنطینه کووید-۱۹ در شهر از سر گرفت. رویترز قبل از این گزارش داده بود که تسلا قصد داشت تولید خودرا در کارخانه شانگهای، به ۲۶۰۰ خودرو در روز از ۱۶ می افزایش دهد.
مقامات شانگهای قرنطینه سراسری شهر را که بیش از یک ماه پیش بر روی مراکز تجاری با جمعیت ۲۵ میلیون نفر اعمال شده بود، شدت بخشیده اند.
منبع:

1401/02/20
12:28:17
5.0 / 5
173
تگهای خبر: تولید , شركت , فروش , قطعات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
sasangostar ساسان گستر صادرات و واردات
sasangostar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ساسان گستر محفوظ است

ساسان گستر

مرکز بازرگانی و واردات و صادرات