چشم انداز صعود در انتظار خودروسازان ژاپنی

چشم انداز صعود در انتظار خودروسازان ژاپنی به گزارش ساسان گستر سوزوکی موتور ژاپن اعلام نمود که در بحبوحه نگرانی های فزاینده در مورد رکود اقتصادی جهانی، کاهش تقاضا برای خودرو ها را در داخل یا بازار اصلی خود در هند مشاهده نمی نماید.


به گزارش ساسان گستر به نقل از ایسنا، دیدگاه ماساهیکو ناگائو، مدیر اجرایی ارشد سوزوکی، چشم انداز صعودی سایر خودروسازان ژاپنی را منعکس می کند، حتی اگر تورم و نرخ های بهره بالاتر به عدم اطمینان در مورد اقتصاد جهانی دامن بزنند. ناگائو گفت سوزوکی تا آخر ماه ژوئن حدود ۲۰۰ هزار خودرو در ژاپن سفارش داشت.
فروش سوزوکی در هند برای سه ماهه آوریل تا ژوئن، ۲۷.۹ درصد نسبت به سال قبل افزوده شد و به ۳۸۰ هزار دستگاه رسید. با این وجود، فروش خودرو در ژاپن ۶.۴ درصد کاهش پیدا کرد، چونکه کمبود تراشه تولید را مختل کرد.
سوزوکی پیشبینی سود عملیاتی ۱۹۵ میلیارد ین (۱.۴۶ میلیارد دلار) خویش را برای سال منتهی به ۳۱ مارس حفظ کرد و اظهار داشت که تغییر آن در این مقطع زودهنگام است.
طبق گزارش رویترز، ناگائو اظهار داشت: با اینکه کمبود نیمه هادی به تدریج درحال بهبود است، سوزوکی نمی تواند زمان حل آن را پیش بینی نماید. او اظهار داشت که این شرکت برای کاهش تاثیر، به تولید خودروهایی روی آورده است که به تراشه های زیادی در هند نیاز ندارند و آنها را به بازارهای آفریقا و همینطور آمریکای مرکزی و جنوبی می فروشد.
اوایل این هفته، شرکت خودروسازی سوبارو هم اعلام نمود که انتظار دارد تقاضای قوی از جانب خریداران خودروی آمریکایی ادامه یابد، در حالیکه شرکت تویوتا موتور به هدف تولید جهانی ۹.۷ میلیون سال تمام خود پایبند بود.1401/05/16
21:18:42
5.0 از 5 امتیاز
145
این مطلب ساسان گستر مفید بود؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
sasangostar ساسان گستر صادرات و واردات
sasangostar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ساسان گستر محفوظ است

ساسان گستر

مرکز بازرگانی و واردات و صادرات