کشف محموله ۵۰۰ کیلوگرمی شیشه توسط گمرک

کشف محموله ۵۰۰ کیلوگرمی شیشه توسط گمرک به گزارش ساسان گستر، معاون حقوقی و نظارت گمرک از کشف ۵۰۰ کیلوگرم مخدر شیشه توسط گمرک در مرزهای شرقی آگاهی داد و اظهار داشت: این محموله که ششمین محموله بزرگ مکشوفه مواد مخدر توسط گمرک امسال است امروز توسط همکاران گمرک در مرز ماهیرود کشف شده است.


به گزارش ساسان گستر به نقل از ایسنا، فریده زبیدی، با اشاره به اینکه از آغاز سالجاری پنج محموله بزرگ مواد مخدر کشف شده است، اظهار نمود: این محموله ها عموما محموله های شیشه و از مبدا کشور افغانستان بودند که توسط گمرک کشف شد، با کشف امروز تعداد آن به ۶ کشف بزرگ رسید. این محموله ها ۵۸۰ کیلوگرمی، ۱۵۳ کیلوگرمی، ۴۰۰ کیلوگرمی، ۶۱ کیلوگرمی و ۱۱۱۸ کیلوگرمی مواد مخدر بودند و با کشف محموله ۵۰۰ کیلوگرمی شیشه در روز جاری، ششمین محموله بزرگ توسط گمرک شناسایی و کشف شد.
وی اضافه کرد: گزارش های دریافتی از گمرک ماهیرود در خراسان جنوبی، از آن حکایت می کند که مربی سگ های موادیاب این گمرک، ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه بامداد امروز در حین انجام وظیفه و هنگام کنترل و بازرسی یک دستگاه کامیون تانکر سفید رنگ، به رانندگی تبعه افغانستان با در نظر گرفتن شاخصهای خطر و استفاده بهینه از سگ مواد یاب موفق به کشف جاسازی حرفه ای ۵۰۰ بسته مخدر شیشه به وزن ۵۰۰ کیلوگرم از این کامیون شد.
در این کشف حرفه ای و بسیار ظریف، قاچاقچیان تعداد ۵۰۰ بسته حاوی ماده مخدر شیشه را در فضاهای ذیل تانکر قرار داده بودند که با استفاده از دستگاه برش، جوش کاری و سنگ فرز، قسمت های زیرین تانکر برش زده شده و جاسازی حرفه ای نمایان و کشف شد.1401/06/14
11:28:39
5.0 از 5 امتیاز
180
تگهای خبر: دستگاه , گمرك
این مطلب ساسان گستر مفید بود؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴
sasangostar ساسان گستر صادرات و واردات
sasangostar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ساسان گستر محفوظ است

ساسان گستر

مرکز بازرگانی و واردات و صادرات