روسیه خودرو های قدیمی تولید می کند

روسیه خودرو های قدیمی تولید می کند به گزارش ساسان گستر، روسیه تولید خودروی مسکویچ دوران شوروی را در کارخانه سابق رنو آغاز می کند.


به گزارش ساسان گستر به نقل از ایسنا، کاماز، شرکت روسی تولیدکننده کامیون اظهار نمود که روسیه بعد از دو دهه وقفه، تولید خودروی مسکویچ دوران شوروی را در کارخانه سابق خودروساز فرانسوی رنو در مسکو شروع کرد.
رنو اغلب سهام خود در خودروساز آوتوواز را در ماه مه به دولت روسیه را تنها با یک روبل فروخت. این کارخانه در جنوب مسکو به کارخانه اتومبیل مسکویچ تغییر نام داده است.
بعید است که با عنایت به تولید تنها ۶۰۰ دستگاه خودرو در سالجاری، بهبود چشم انداز تیره صنعت را تغییر دهد چونکه فروش سالانه آن می تواند برای نخستین بار در تاریخ این کشور به زیر یک میلیون خودرو برسد.
هدف نهایی تولید ۱۰۰ هزار وسیله نقلیه در سال که بعضی از آنها برقی خواهند بود، بسیار کمتر از میانگین این صنعت برای یک کارخانه خودروسازی بین ۲۰۰ هزار تا ۳۰۰هزار است. تسلا حدود ۲۲ هزار خودرو در هفته در کارخانه خود در شانگهای تولید می کند.
کاماز در اطلاعیه ای اظهار داشت: نخستین خودرو های مسکویچ در دسامبر ۲۰۲۲ از خط تولید عرضه خواهند شد و مسکویچ ۳، نخستین مدل خواهد بود.
منابع به رویترز اعلام نمودند که پلتفرم طراحی، مهندسی و تولید خودروساز چینی JAC برای تولید این برند مورد استفاده قرار خواهد گرفت.1401/09/07
14:12:59
5.0 از 5 امتیاز
255
این مطلب ساسان گستر مفید بود؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
sasangostar ساسان گستر صادرات و واردات
sasangostar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ساسان گستر محفوظ است

ساسان گستر

مرکز بازرگانی و واردات و صادرات