اعلام زمان ارائه و تحویل دناپلاس در بورس

اعلام زمان ارائه و تحویل دناپلاس در بورس ساسان گستر: درحالی 5000 دستگاه خودرو دناپلاس 25 دی ماه در بورس کالا عرضه می شود که تحویل این خودرو ها 27 اسفند خواهد بود.


به گزارش ساسان گستر به نقل از ایسنا، بورس کالا ۲۵ دی ماه میزبان ۵۰۰۰ دستگاه خودرو دنا پلاس دستی سفید متعلق به گروه صنعتی ایران خواهد بود.
ایران خودرو قیمت پایه این خودرو را که ۲۷ اسفند سال جاری به خریداران تحویل می شود ۱۸۹ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان اعلام نموده است. درصد پیش پرداخت این خودرو نیز ۱۰۰ درصد در نظر گرفته شده است.
شرایط خرید خودرو
هر کد ملی مجاز به ثبت سفارش بر روی یکی از کدهای عرضه شده در تاریخ عرضه و برای یک خودرو بوده و خریداران باید ۱۸ سال تمام را داشته باشند.
همین طور اشخاصی که در عرضه های قبلی و از شروع سال ۱۳۹۸ از شرکت های خودروسازی موفق به خرید شدند امکان ثبت سفارش ندارند. خریداران باید جهت ادامه مراحل خرید همزمان با تسویه مبلغ معامله در بورس (حداکثر تا پایان مهلت مجاز تسویه در بورس) با مراجعه به سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو به آدرس esale.ikco.ir نسبت به ایجاد و تکمیل پروفایل شخصی اقدام نمایند.
گفتنی است؛ خریداران باید در زمان مقرر که طی پیامک تکمیل وجه هزینه متعلقات قانونی اطلاع رسانی می شود علاوه بر انتخاب نمایندگی مجاز، بیمه گر مورد نظر خودرا انتخاب و مبادرت به واریز وجه هزینه های جانبی شامل چهار میلیون و ۳۷۱ هزار و ۳۱۰ تومان در ازای بیمه و شماره گذاری و هزینه ثابت بعلاوه ۱۳ درصد بابت مالیات و عوارض قانونی که بر طبق مبلغ معامله باید پرداخت گردد، کند.
در صورت عدم واریز هزینه ها حداکثر تا پنج روز تقویمی بعد از ارسال پیامک تکمیل وجه متعلقات قانونی به نسبت زمان تاخیر خریدار در واریز وجوه تکمیلی، زمان تحویل خودرو تغییر و مشتری متعهد به پرداخت جریمه یک دهم درصد ارزش معاملاتی به ازای هر روز تاخیر پیش از تحویل خودرو می شود.
همین طور امکان انتخاب رنگ و مشخصه های سفارشی وجود دارد.
منبع:

1401/10/19
14:59:39
5.0 از 5 امتیاز
190
تگهای خبر: ارز , دستگاه , سایت , شركت
این مطلب ساسان گستر مفید بود؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵
sasangostar ساسان گستر صادرات و واردات
sasangostar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ساسان گستر محفوظ است

ساسان گستر

مرکز بازرگانی و واردات و صادرات