عقب نشینی جدید دلار

عقب نشینی جدید دلار ساسان گستر: در معاملات امروز بازارهای ارزی، شاخص دلار ۰.۱۲ درصد كم شد.


به گزارش ساسان گستر به نقل از رویترز، دلار امروز (سه شنبه) با افزایش انتظارات نسبت به توقف روند افزایش نرخ بهره توسط بانك مركزی آمریكا به سبب كند شدن نرخ رشد اقتصاد جهانی، در مقابل همتایان عمده خود تضعیف شد.
نگرانی ها از وضعیت اقتصاد آمریكا و كاهش رشد صادرات چین موجب شد شاخص دلار كه نرخ برابری آن در مقابل سبدی از ارزهای مهم جهانی را می سنجد با ۰.۱۲ درصد كاهش به ۹۵.۴۸ واحد برسد.
سیم مو سیونگ، استراتژیست ارزی در بانك سنگاپور اظهار داشت: هر چند حالا كسی تمایلی به خرید دلار ندارد اما جایگزین بهتری برای دلار باز هم اكنون وجود ندارد. با این وجود احیانا در ماه های آینده، شاهد كاهش بیشتر از پیش دلار خواهیم بود.
جروم پاول، رئیس بانك مركزی آمریكا هفته گذشته گفته بود بانك مركزی از صبر كافی برای اعمال سیاست های پولی خود برخوردار می باشد.
در معاملات امروز، هر یورو با ۰.۱ درصد افزایش به ازای ۱.۱۴۸۵ دلار مبادله شد. پوند باز با ۰.۳ درصد افزایش خودرا به ۱.۲۹۰۱ دلار رساند.
حالا نگاه معامله گران به رای گیری روز پنج شنبه مجلس انگلیس درباب لایحه پیشنهادی دولت برای خروج از اتحادیه اروپا دوخته شده است. دست كم به ۳۱۸ رای موافق برای تصویب این لایحه نیاز است و در صورتیكه این اتفاق رخ ندهد، احتمال خروج انگلیس از اتحادیه اروپا بدون دستیابی به توافقی مشخص با اتحادیه اروپا افزایش خواهد یافت.
فیلیپ وی، استراتژیست ارزی موسسه " دی بی اس" اظهار داشت: این احتمال وجود دارد كه برگزیت تا ماه ژوئیه به تعویق بیفتد تا امكان برگزاری همه پرسی مجدد درباب بریگزیت وجود داشته باشد.
در مقابل سایر ارزها ارزش دلار در مقابل همتایان نیوزلندی و استرالیایی خود بیشتر از ۰.۲ درصد كم شد تا هر دلار استرالیا به ازای ۰.۷۲۱۳ دلار و هر دلار نیوزلند به ازای ۰.۶۸۳۳ دلار مبادله شود.1397/10/25
14:32:36
5.0 از 5 امتیاز
4297
تگهای خبر: آمریكا , ارز , بازار , بانك
این مطلب ساسان گستر مفید بود؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
sasangostar ساسان گستر صادرات و واردات
sasangostar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ساسان گستر محفوظ است

ساسان گستر

مرکز بازرگانی و واردات و صادرات