حسینی: مجلس طرح های كمیسیون اقتصادی را در اولویت قرار دهد

حسینی: مجلس طرح های كمیسیون اقتصادی را در اولویت قرار دهد ساسان گستر: یك عضو هیات رئیسه كمیسیون اقتصادی مجلس اظهار داشت: امیدوارم مجلس در سال پایانی خود طرح ها و لوایح اقتصادی را مثل طرح جامع بانكداری، لایحه اصلاح قانون مالیات بر ارزش افزوده، قانون مبارزه با قاچاق كالا و ارز و دیگر طرح ها را كه بیشتر از سه سال است، در كمیسیون اقتصادی بررسی شده اند در اولویت كار قرار دهد.


به گزارش ساسان گستر به نقل از ایسنا، سیدحسن حسینی در جلسه علنی امروز (یكشنبه) مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور، اظهار داشت: سپاه سرافزار ما مقتدرانه عمل می كند و بتازگی با سرنگون كردن پهپاد آمریكایی و نفتكش انگلیسی اقتدار خودرا به رخ دشمنان كشیده است. سربازان گمنام امام زمان (عج) در وزارت اطلاعات، با دستگیری ۱۷ جاسوس نشان دادند كه تجاوز به امنیت ایران دست نیافتنی است. سازمان انرژی اتمی نیز با اجرای گام های اول و دوم برجام پاسخی به بدعهدی آمریكا و اروپا داده است. محور مقاومت در منطقه، عزم جدی خودرا برای رویارویی با محور شرارت جزم نموده و این دفعه تمامی منافع آمریكا و اذنابش را هدف قرار داده است.
نماینده مردم شاهرود و میامی در مجلس با اشاره به راهبردهای تاریخی ۴۰ سال اخیر اظهار داشت: در گذشته هر زمانی كه از دشمنان دل بریدیم و اتكا به ذات اقدس الهی كردیم، در دفاع از اسلام و مظلومین عالم ایستادگی كردیم و با همین ایستادگی روی پای خود چشم به ظرفیت های درون كشور دوختیم، به مردم اعتماد كردیم و خداوند ما را پیروز كرد.
این عضو هیات رئیسه كمیسیون اقتصادی مجلس، با اشاره به بیانات اقتصادی مقام معظم رهبری اظهار داشت: مقام معظم رهبری مسئله اصلی كشور را اقتصاد می داند و بر این باورند كه اقتصاد در مسائل فرهنگی و امنیتی تاثیر گذارد. اگر نجات كشور در اصلاح امور اقتصادی می باشد، برای اصلاح امور اقتصادی باید ساختارهای اقتصادی متحول شود. مردم انتظار دارند كه نظام ناكارآمد و ربوی بانك ها اصلاح گردد. نظام مالیاتی كه تولیدكننده را هدف قرار گرفته، كارآمد شود. فضای كسب و كار بهبود یافته، ارزش پول ملی حفظ شود و ساختار بودجه و اقتصاد كشور از نفت جدا شود. همین طور دخالت دولت در اقتصاد باید به هدایت و نظارت او مبدل گردد.
حسینی اضافه كرد: جنگ اقتصادی و لزوم اقتصاد مقاومتی باید به باور دولتمردان تبدیل گردد تا با ایجاد سامانه شفافیت دستان مفسدین اقتصادی كه با اتصال به مراكز قدرت در نظام اقتصادی بی نظمی می كنند، قطع شود. این مهم نیاز به شكستن ساختارهای معیوب اقتصادی توسط مجلس و دستگاه قضا و عزم و اراده جدی دولتمردان در اجرای قانون دارد.
این عضو هیات رئیسه كمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به طرح های مورد بررسی در كمیسیون اقتصادی اظهار نمود: امیدوارم مجلس فعلی در سال پایانی خود طرح ها و لوایح اقتصادی همچون طرح جامع بانكداری، لایحه اصلاح قانون مالیات و ارزش افزوده، قانون مبارزه با قاچاق كالا و ارز، صندوق های مكانیزه فروش و دیگر طرح ها را كه بیشتر از سه سال در كمیسیون اقتصادی بررسی شده، در اولویت كار خود قرار دهد.
وی نسخه شفابخش كشور را نگاه انقلابی و مدبرانه دانست و اشاره كرد: نگاه انقلابی و مدیریت هوشمندانه، حكیمانه و جهادی، كارگزاران نظام را به امر مطلوب سوق می دهد و شامل اعتقاد عملی، راهبرد مقاومت و ایستادگی خواهد بود. این روزها شاهدیم آمریكا در قبال مشكلات اقتصادی كه برای كشورمان به وجود آورده، در رسانه های تبلیغاتی خود برای ملت ما اظهار تاسف می كند. مردم ما هوشیار هستند و تاب آوری آنها در مقابل دسیسه دشمنان بالا رفته است.
نماینده مردم شاهرود و میامی درانتها نطق خود، با اشاره به مشكلات حوزه انتخابیه اظهار نمود: چندین سال متوالی است كه محصولات كشاورزان ما گرفتار سرمازدگی شده است. نه تنها اعتباری به آنها پرداخت نشده، بلكه بخشودگی جرایم بانكی نیز از آنها سلب شده است امیدوارم حذف سود مركب جرایم بانكی از طرف مجلس مرهمی بر آلام آنها باشد.1398/05/06
13:24:10
5.0 از 5 امتیاز
4321
این مطلب ساسان گستر مفید بود؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
sasangostar ساسان گستر صادرات و واردات
sasangostar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ساسان گستر محفوظ است

ساسان گستر

مرکز بازرگانی و واردات و صادرات