كدام سهام داران بیشتر سود كردند؟

كدام سهام داران بیشتر سود كردند؟ ساسان گستر: معاملات امروز بازار سرمایه درحالی به انتها رسید كه روند صعودی شاخص این بازار حفظ شده و سهام داران فولاد مباركه اصفهان، صنایع پتروشیمی خلیج فارس، پالایش نفت بندرعباس، س. نفت و گاز و پتروشیمی تامین، گسترش نفت و گاز پارسیان، شركت ارتباطات سیار ایران و بانك ملت بیشتر از سایر سهام داران سود كردند.


به گزارش ساسان گستر به نقل از ایسنا، شاخص كل بورس امروز (دوشنبه)، با ۱۶ هزار و ۴۰۷ واحد رشد به رقم ۳۹۲ هزار و ۰۵۷ واحد رسید. شاخص كل با معیار هم وزن نیز ۴۴۱۲ واحد رشد داشت و رقم ۱۱۸ هزار و ۹۶۷ واحد را ثبت نمود.
به طور كلی ۵۲۰ هزار معامله به ارزش ۳۹ هزار و ۳۰۷ میلیارد ریال انجام شد كه هم تعداد و هم ارزش معاملات نسبت به روز گذشته افزایش داشت.
در بازار امروز فولاد مباركه اصفهان، صنایع پتروشیمی خلیج فارس، پالایش نفت بندرعباس، س. نفت و گاز و پتروشیمی تامین، گسترش نفت و گاز پارسیان، شركت ارتباطات سیار ایران و بانك ملت نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت را بر صعودی شدن بازار داشتند.
نمادهای پربیننده نیز شامل بانكهای تجارت و ملت، سایپا، ملی صنایع مس ایران، پالایش نفت اصفهان، س. صنایع شیمیایی ایران و فولاد مباركه اصفهان می شود.
در این سوی بازار سرمایه نیز شاخص فرابورس با ۱۵۱ واحد رضشد به رقم ۵۰۴۵ میلیارد ریال رسید. معامله گران فرابورس ۲۴۸ هزار معامله به ارزش ۱۲ هزار و ۸۳۹ میلیارد ریال را به ثبت رساندند كه تعداد معاملات نسبت به روز گذشته افزایش و ارزش معاملات نسبت به روز گذشته كاهش داشت.
سنگ آهن گهر زمین، پتروشیمی زاگرس، پتروشیمی مارون، سهامی ذوب آهن اصفهان، توسعه مولد نیروگاهی جهرم، شركت آهن و فولاد ارفع و صنایع ماشین های اداری ایران نسبت به ساری نمادها بیشترین تاثیر مثبت را در فرابورس داشتند و سهامی ذوب آهن اصفهان، گروه صنایع كاغذ پارس، گروه سرمایه گذاری میراث فرهنگی، قاسم ایران، بیمه دی، بانك دی و پتروشیمی زاگرس نمادهای پربیینده امروز فرابورس بودند.
منبع:

1398/10/23
21:58:24
5.0 از 5 امتیاز
4415
تگهای خبر: ارز , بازار , بانك , پتروشیمی
این مطلب ساسان گستر مفید بود؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۱
sasangostar ساسان گستر صادرات و واردات
sasangostar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ساسان گستر محفوظ است

ساسان گستر

مرکز بازرگانی و واردات و صادرات