جزئیات عرضه اولیه شركت كلرپارس

جزئیات عرضه اولیه شركت كلرپارس به گزارش ساسان گستر عرضه اولیه شركت كلرپارس در نماد معاملاتی كلر۱ امروز به روش ثبت سفارش به عموم در بازار دوم فرابورس ایران عرضه می شود.


به گزارش ساسان گستر به نقل از ایسنا، تعداد كل سهام این شركت ۳۲۷ میلیون و ۵۰۰ هزار سهم است كه امروز ۴۹ میلیون و ۱۲۵ سهم عرضه می شود. ارزش اسمی هر سهم هم ۱۰۰۰ ریال است. حداكثر سهام قابل خریداری توسط هر شخص حقیقی و حقوقی ۸۰ سهم بوده و مدیر عرضه شركت كارگزاری صبا تأمین است. دامنه قیمت در ثبت سفارش از مبلغ ۲۸ هزار ریال تا مبلغ ۲۹ هزار و ۵۰۰ ریال است.
در این راستا ابوالفضل باباپور – مدیرعامل شركت كلرپارس – در نشست خبری كه امروز برگزار گردید با بیان این كه شركت سرمایه گذاری دارویی تأمین سهامدار عمده شركت كلرپارس است در مورد روند توسعه و افزایش ظرفیت این شركت توضیح داد: در سال ۱۳۷۷ ظرفیت این شركت ۲۰ تن، در سال ۱۳۸۱، ۳۰ تن و در سال ۱۳۹۰، ۴۰ تن بوده است. طبق برنامه ریزی های صورت گرفته این ظرفیت در سال ۱۳۹۹ به ۱۰۰ تن خواهد رسید.
وی در مورد رقبای خارجی شركت كلرپارس، اظهار نمود: رقبای خارجی شركت تركیه، هند و چین هستند و بازارهای صادراتی ما هم عراق، سوریه، افغانستان، پاكستان، هند، ارمنستان، اوكراین، تاجیكستان و غیره هستند.
مدیرعامل شركت كلرپارس با بیان این كه سرمایه كنونی شركت ۳۲ میلیارد و ۷۵۰ میلیون تومان است، اظهار داشت: جمع حقوق صاحبان سهام ۷۶ میلیارد و ۲۵۵ میلیون تومان است.1398/11/16
23:08:38
5.0 از 5 امتیاز
4230
این مطلب ساسان گستر مفید بود؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
sasangostar ساسان گستر صادرات و واردات
sasangostar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ساسان گستر محفوظ است

ساسان گستر

مرکز بازرگانی و واردات و صادرات