فردا انجام می شود

چهاردهمین عرضه اولیه در فرابورس

چهاردهمین عرضه اولیه در فرابورس ساسان گستر: چهاردهمین عرضه اولیه سهام سال 98 فرابورس، فردا (دوشنبه 21 بهمن) به روش ثبت سفارش انجام می شود.


به گزارش ساسان گستر به نقل از ایسنا، گروه توسعه مالی مهر آیندگان پنج درصد از سهام خودرا معادل ۵۰۰ میلیون سهم به ارزش ۵۱۵ تا ۵۶۰ تومان فردا در بازار دوم فرابورس عرضه می كند. در این راستا مهدی سنایی فرد - عضو هیات مدیره این شركت - در نشستی خبری اظهار نمود: ۱۶ درصد سرمایه گذاری ها به گروه استخراج كانه های فلزی، ۱۰ درصد به صنعت فرآورده های نفتی، ۱۰ درصد به گروه بانك ها و موسسات اعتباری، ۹ درصد به گروه محصولات شیمیایی، هفت درصد به گروه واسطه گری مالی، هفت درصد به صنعت فلزات اساسی، شش درصد به گروه سیمان و شش درصد به چند رشته ای صنعتی و مابقی سرمایه گذاری های شركت به گروه دارویی و سایر صنایع اختصاص دارد.
وی با بیان این كه جمع درآمدهای عملیاتی این شركت در ۹ ماه نخست امسال بیشتر از ۶۵۰ میلیارد تومان بودجه است، افزود: بدهی های این شركت امسال كاهش شایان توجهی داشته است.
سنایی فرد با بیان این كه این شركت به دنبال تاسیس یك شركت سبدگردان است، اظهار نمود: درخواست آن ارائه شده و فرآیند اداری آن در سازمان بورس در جریان است. نمی توان زمان دقیق تاسیس آنرا پیش بینی نمود اما احیانا به سال جاری نرسد.
منبع:

1398/11/20
23:07:14
5.0 از 5 امتیاز
4141
این مطلب ساسان گستر مفید بود؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴
sasangostar ساسان گستر صادرات و واردات
sasangostar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ساسان گستر محفوظ است

ساسان گستر

مرکز بازرگانی و واردات و صادرات