مدیركل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قزوین:

تردد اتوبوس و كامیون در جاده های قزوین در صورت ضرورت ممنوع می شود

تردد اتوبوس و كامیون در جاده های قزوین در صورت ضرورت ممنوع می شود ساسان گستر: مدیركل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قزوین اظهار داشت: با عنایت به بارش برف و كولاك و سرما در صورت ضرورت تردد ناوگان سنگین بار و مسافر در جاده های قزوین با هماهنگی پلیس راه ممنوع خواهد شد.


جواد حق لطفی در گفتگو با خبرنگار مهر تصریح كرد: با عنایت به تصمیم جلسه كارگروه مدیریت بحران سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای و اطلاعیه ها و اخطاریه های صادر شده، در صورت نیاز و با همكاری پلیس راه از تردد ناوگان سنگین شامل اتوبوس و كامیون در محورهای كوهستانی یا مستعد انسداد كه ناشی از تردد اینگونه خودروهاست در راه های منتهی به استان های شمالی كشور جلوگیری خواهد شد. وی اظهار داشت: از مسافران درخواست می نماییم به علت بارش شدید برف و سرمای چندین درجه زیر صفر، در ایام آینده از مسافرت، به خصوص به مقصد استان های شمالی اجتناب كنند.
حق لطفی خاطرنشان كرد: در صورت لزوم به انجام سفرها سفارش می شود ضمن همراه داشتن همه ملزومات سفر همچون زنجیر چرخ، خوراكی و لباس گرم وسایل گرمایشی، برای اطلاع از وضعیت راه های كشور با سامانه ۱۴۱ سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای تماس بگیرند. وی خاطرنشان كرد: طبق گزارش سازمان هواشناسی سامانه بارشی كه از شب گذشته از شمال كشور وارد ایران شده از امروز برخی استان ها همچون قزوین را هم درگیر برف و كولاك كرده است كه باید احتیاط لازم را انجام دهیم.
حق لطفی خاطرنشان كرد: هم اكنون ۳۵۰ راهدار در ۲۶ راهدارخانه استان با ۳۰۰ دستگاه ماشین آلات، عملیات راهداری زمستانی را انجام می دهند.


منبع:

1398/11/21
00:00:49
5.0 از 5 امتیاز
4032
تگهای خبر: دستگاه
این مطلب ساسان گستر مفید بود؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
sasangostar ساسان گستر صادرات و واردات
sasangostar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ساسان گستر محفوظ است

ساسان گستر

مرکز بازرگانی و واردات و صادرات