وزیر راه و شهرسازی:

محور گچساران- رامهرمز به بزرگراه تبدیل می شود

محور گچساران- رامهرمز به بزرگراه تبدیل می شود به گزارش ساسان گستر وزیر راه و شهرسازی در بازدید از محور گچساران- بهبهان- رامهرمز بر تبدیل این محور به بزرگراه تا آخر سال ۹۹ تاكید كرد.به گزارش ساسان گستر به نقل از مهر، محمد اسلامی در دومین روز سفر به استان خوزستان قبل از ظهر امروز در بازدید از محور گچساران- بهبهان- رامهرمز در جمع خبرنگاران اظهار نمود: تبدیل مسیر گچساران- بهبهان- رامهرمز به بزرگراه و راه اندازی باند دوم این مسیر، یكی از پروژه هایی است كه از سال ۹۱ كلید خورده است.
وی اضافه كرد: بخش باقی مانده مسیر، با احتساب كمربندی و پنج پل بزرگ، حدود ۷۰ كیلومتر است و پیمانكار روی همه قطعات مستقر است.
وزیر راه و شهرسازی افزود: محدودیت های اعتباری یا شرایط گوناگون و مشكلاتی نظیر معارضان آب، برق، گاز و ملكی، منجر به طولانی شدن پروژه و كندی بیش از حد آن شد اما پیمانكاران و مجریان طرح برای تكمیل آن، متعهد شده اند و استاندار خوزستان هم پیگیری ویژه ای در این خصوص، كرده و خواهد نمود.
اسلامی عنوان كرد: میانگین پیشرفت این پروژه، الان بیشتر از ۶۰ درصد است و ما باید تا آخر سال ۹۹ این محور را تكمیل كنیم؛ همینطور پیمانكار تعهد داده است تا اردیبهشت ماه سال آینده، بخش انتهایی محور را تحویل دهد و پروژه را در مدار بهره برداری قرار دهند و تا در انتها سال ۹۹ این پروژه ها به پایان برسد.
وزیر راه و شهرسازی با اشاره به درخواست مسؤلان استان، برای مقاوم سازی پل قدیم این محور، عنوان كرد: در این خصوص قرار شده است سازمان راهداری مطالعات خویش را شروع كند تا ما بتوانیم این پل را هم مقاوم سازی نماییم.
وی در مورد مسكن مهر رامهرمز هم اظهار داشت: مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسكن را مأمور كردیم تا از پروژه بازدید كند و بتوانیم برای این پروژه هم تصمیم گیری و آنرا از وضعیت «توقف» خارج نماییم تا مورد بهره برداری مردم قرار گیرد.

1398/12/04
13:23:37
5.0 از 5 امتیاز
4105
تگهای خبر: گاز
این مطلب ساسان گستر مفید بود؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲
sasangostar ساسان گستر صادرات و واردات
sasangostar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ساسان گستر محفوظ است

ساسان گستر

مرکز بازرگانی و واردات و صادرات