عضو شورای عالی بورس مطرح كرد:

۱۰۸ كارگزار بازار سرمایه آماده فروش سهام عدالت

۱۰۸ كارگزار بازار سرمایه آماده فروش سهام عدالت به گزارش ساسان گستر عضو شورای عالی بورس اعلام نمود: همه شعب 108 كارگزار فعال در بازار سرمایه، برای ستاندن سفارش فروش 30 درصد سهام عدالت آماده هستند.


به گزارش ساسان گستر به نقل از پژوهشکده پولی و بانکی، به دنبال اعلام وزارت اقتصاد در خصوص مجاز بودن فروش ۳۰ درصد از سهام عدالت بوسیله بانک ها از سه شنبه ۶ خرداد، شاهین چراغی در صفحه مجازی خود اعلام نمود: سهام عدالت باارزش است. بازار ظرفیت کامل برای جذب تدریجی سهام عدالت را به راحتی دارد. فعالان بازار نگران نباشند. کلیه ۱۰۸ کارگزاری امکان ستاندن سفارش را همزمان در تمام شعب دارند. مضافا" شرکت سپرده گذاری مرکزی برای تسهیل فرآیند، زیرساخت الکترونیکی را در اختیار تمام کارگزاران قرار می دهد.
لازم به ذکر است: طبق اعلام وزارت اقتصاد، دارندگان سهام عدالت که قصد فروش قسمتی از سهام را دارند، می توانند از سه شنبه ۶ خرداد به شعب بانک هایی که قبلاً در آن دارای حساب بانکی بوده و شماره شبای آن حساب را به سازمان خصوصی سازی معرفی کرده اند، مراجعه و با تکمیل فرم های مربوط نسبت به تکمیل سفارش فروش ۳۰ درصد از سهام عدالت خود و تعهد نامه مربوطه، اقدام نمایند.
پس از اتمام مهلت اعلام شده در سامانه سهام عدالت از ۱۰ خرداد بانک ها بوسیله کارگزاری های خود یا کارگزاری های طرف قرار داد به تدریج نسبت به فروش سهام متقاضیان در بورس اقدام و وجوه حاصله را در چارچوب توافق شده به حساب آنها واریز خواهند کرد.


منبع:

1399/03/03
21:59:16
5.0 از 5 امتیاز
2534
تگهای خبر: ارز , بازار , بانك , سهام
این مطلب ساسان گستر مفید بود؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵
sasangostar ساسان گستر صادرات و واردات
sasangostar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ساسان گستر محفوظ است

ساسان گستر

مرکز بازرگانی و واردات و صادرات