احتمال به جریان افتادن مجدد پرونده بانكدار ایرانی در آمریكا

احتمال به جریان افتادن مجدد پرونده بانكدار ایرانی در آمریكا به گزارش ساسان گستر یك قاضی آمریكایی از دادستانی نیویورك بابت تقاضای توقف رسیدگی به اتهامات علی صدر هاشمی توضیح خواست.


به گزارش ساسان گستر به نقل از بلومبرگ، یک قاضی فدرال آمریکا با اشاره به اینکه در مورد پرونده رسیدگی به اتهامات نقض تحریم های بانکی آمریکا ضد ایران توسط یک بانکدار ایرانینگرانی جدی دارد افزوده که می خواهد بداند چرا دادستان های آمریکا به دنبال توقف رسیدگی به این پرونده شده اند.
با توقف رسیدگی به این پرونده، این بانکدار ایرانی کماکان در جایگاه متهم باقی مانده و اجازه خروج از خاک ایالات متحده را نخواهد داشت اما وکیل آقای صدر هاشمی نژاد خواهان تبرئه موکل خود شده است.
پیشتر دادستان های آمریکایی از قاضی دادگاه فدرال در منطقه منهتن نیویورک که مسئولیت رسیدگی به نقض تحریم های بانکی را بر عهده دارد خواسته بودند به علت نبود مدرک کافی در اثبات اتهامات نقض تحریم های بانکی ایران توسط آقای علی صدر هاشمی نژاد ۴۰ ساله، رسیدگی به این پرونده را متوقف نماید.
وی متهم شده بود با استفاده از نظام مالی آمریکا وجوهی به ارزش مجموع ۱۱۵ میلیون دلار را بابت حق پیمانکاری شرکت های ساختمانی ایران در ونزوئلا به ایران منتقل کرده است.1399/03/21
20:46:26
5.0 از 5 امتیاز
2420
تگهای خبر: آمریكا , ارز , بانك , دلار
این مطلب ساسان گستر مفید بود؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
sasangostar ساسان گستر صادرات و واردات
sasangostar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ساسان گستر محفوظ است

ساسان گستر

مرکز بازرگانی و واردات و صادرات