دژپسند در حاشیه جلسه دولت:

بازار سرمایه به مرحله ای رسیده كه می توان به آن اعتماد كرد

بازار سرمایه به مرحله ای رسیده كه می توان به آن اعتماد كرد به گزارش ساسان گستر وزیر امور اقتصادی و دارایی اظهار داشت: بازار سرمایه در یک ماه گذشته در ریل مناسب قرار دارد چون نهادسازی لازم انجام شده و همه ناشران بازارگردان دارند.


به گزارش ساسان گستر به نقل از ایسنا، فرهاد دژپسند وزیر امور اقتصادی و دارایی در حاشیه جلسه هیئت وزیران در جمع خبرنگاران در پاسخ به پرسشی درباره وضعیت بازار بورس، با اشاره به اینکه بازار سرمایه از نظر عملکردی به مرحله ای رسیده که می توان به آن اعتماد کرد، اظهار نمود: بازار سرمایه در یک ماه گذشته در ریل مناسب قرار دارد چون نهادسازی لازم انجام شده و همه ناشران بازارگردان دارند.
وی اضافه کرد: غیر از متغیرهای پیرامونی اختلال خاصی نداریم؛ به این مفهوم که امکان دارد برای بخشی سیاستگذاری صورت گیرد و این سیاستگذاری اثر خویش را بر بازار می گذارد یا قاعده ای برای نحوه تعیین قیمت گروهی از کالاها انجام می شود که بر روند بازار سرمایه اثر خواهد داشت.
وزیر اقتصاد تصریح کرد: مورادی که به آن اشاره شد شرایط پیرامونی است که بر بازار تأثیر دارد و خود بازار هم اکنون از نظر عملکردی به مرحله ای از شرایط رسیده که می توان به آن اعتماد کرد.
دژپسند همینطور درباره لایحه بودجه سال آینده هم اظهار داشت: کلیات بودجه در کمیسیون تلفیق تصویب گردید و برپایه جلسه ای که روسای قوا در دفتر رئیس جمهور تشکیل گردید، قرار شد سازمان برنامه به نمایندگی دولت و بقیه دستگاه ها حداکثر همکاری را بکنند تا بودجه بودجه مراحل را طی کنند.
وی تصریح کرد: اهتمام جدی وجود دارد که اقدام های لازم در مورد لایحه بودجه ۱۴۰۰ صورت گیرد و باید کمیسیون تلفیق بررسی ها را شروع کند منابع و بعد مصارف را بررسی کند در منابع گزارش ها را عرضه کردیم و در مرحله کلیات مباحثه های لازم را انجام دادیم و بعد وارد جزئیات خواهیم شد.
منبع:

1399/10/10
15:50:01
5.0 از 5 امتیاز
711
تگهای خبر: بازار , دستگاه , دولت , سیاست
این مطلب ساسان گستر مفید بود؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
sasangostar ساسان گستر صادرات و واردات
sasangostar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ساسان گستر محفوظ است

ساسان گستر

مرکز بازرگانی و واردات و صادرات