وزیر كار:

۵۰ هزار میلیارد تومان دارایی بر زمین مانده داریم

۵۰ هزار میلیارد تومان دارایی بر زمین مانده داریم وزیر کار اظهار داشت: هم اکنون 50 هزار میلیارد تومان دارایی واحدهای تولیدی تعطیل شده و بر زمین مانده داریم که از آن استفاده نمی گردد.به گزارش ساسان گستر به نقل از مهر، محمد شریعتمداری امروز در حاشیه راه اندازی مرکز مدیریت کسب وکار کشور در دانشگاه علم و فرهنگ ایران اعلام نمود: این مرکز برای پایش و نظارت بر کسب وکارها و واحدهای تولیدی راه اندازی شده و هم اکنون ۵۰ هزار میلیارد تومان دارایی واحدهای تولیدی تعطیل شده و بر زمین مانده داریم که از آن استفاده نمی گردد.
وی اظهار داشت: همین طور ۱۰ هزار واحد تولیدی مدفون شده در کشور داریم که حتی تابلوی آنها تبدیل به آهن قراضه شده است.
شریعتمداری اضافه کرد: با طرح اورژانس کسب وکار می خواهیم حداقل ۵۰ درصد از این واحدهای تعطیل شده را نجات دهیم و از تعطیل شدن جلوگیری نماییم.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اظهار داشت: امروز مرکز پایش و نظارت سیاست های بازار کار نیز در ساختمان دیگری در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی افتتاح شد که آن مرکز یک سطح بالاتر از اورژانس کسب وکار بشمار می رود که اشتغال کشور را رسمی می کند.
وی همین طور بر لزوم هماهنگی اورژانس کسب وکار با ستاد تسهیل و رفع موانع تولید کشور تاکید و ابراز امیدواری کرد مجموعه این اقدامات از تعطیل شدن کسب وکارها و اشتغال کشور جلوگیری کند.

1399/12/12
21:20:06
0.0 از 5 امتیاز
673
تگهای خبر: اشتغال , بازار , تولید , سیاست
این مطلب ساسان گستر مفید بود؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
sasangostar ساسان گستر صادرات و واردات
sasangostar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ساسان گستر محفوظ است

ساسان گستر

مرکز بازرگانی و واردات و صادرات