عمر كوتاه چراغ سبز بورس!

عمر كوتاه چراغ سبز بورس! به گزارش ساسان گستر بازار سرمایه همچنان روندی پر نوسان دارد و در هفته جاری برای چندمین مرتبه در هفته های گذشته، به شاخص یک میلیون و ۲۰۰ هزار واحد بازگشت. هرچند که عمر چراغ سبز بورس در این هفته فقط سه روز بود و روند حرکت شاخص کل در چهارشنبه باردیگر نزولی شد.


به گزارش ساسان گستر به نقل از ایسنا، بورس هفته را با چراغ قرمز شروع کرد و با چراغ قرمز به پایان برد. به طوریکه شاخص کل بورس در روز شنبه با ۸۱۷۳ واحد کاهش در رقم یک میلیون و ۱۶۹ هزار واحد ایستاد. در این روز شاخص کل با معیار هم وزن و شاخص کل فرابورس هم نزولی بودند و به ترتیب با ۳۳ واحد و ۷۹ واحد کاهش، در رقم های ۴۳۰ هزار و ۹۳۴ و ۱۶ هزار و ۹۰۵ واحد ایستادند.
در روز یکشنبه شاخص کل بورس و شاخص کل فرابورس مثبت شدند اما شاخص کل با معیار هم وزن بورس منفی ماند. در این روز شاخص کل بورس با ۵۸۶۰ واحد افزایش، رقم یک میلیون و ۱۷۵ هزار واحد و شاخص کل فرابورس با ۴۰ واحد افزایش، رقم ۱۶ هزار و ۹۴۵ واحد را ثبت کردند. درحالی که شاخص کل با معیار هم وزن با ۹۲ واحد نزول، تا رقم ۴۳۰ هزار و ۸۵۱ واحد کاهش پیدا کرد.
در روز دوشنبه هر سه شاخص صعودی بودند و شاخص کل بورس با ۲۴ هزار و ۳۴۴ واحد افزایش به رقم یک میلیون و ۱۹۹ هزار واحد، شاخص کل با معیار هم وزن با ۱۱۸۹ واحد افزایش به رقم ۴۳۲ هزار و ۴۷ واحد و شاخص کل فرابورس هم با ۱۴۰ واحد افزایش، به رقم ۱۷ هزار و ۸۶ واحد رسیدند.
روند افزایشی در روز سه شنبه هم ادامه داشت و سبب شد شاخص کل بورس به کانال یک میلیون و ۲۰۰ هزار واحد بازگردد. در این روز شاخص کل بورس با ۱۰ هزار و ۲۷۳ واحد افزایش، در رقم یک میلیون و ۲۱۰ هزار واحد ایستاد. شاخص کل با معیار هم وزن هم ۲۹۲ واحد افزایش یافت و رقم ۴۳۱ هزار و ۳۴۳ واحد را ثبت نمود.
شاخص فرابورس هم در این روز با ۳۲ واحد افزایش رقم ۱۷ هزار و ۱۱۹ واحد را ثبت نمود.
در روز چهارشنبه چراغ قرمز بازار سرمایه باردیگر روشن شد و شاخص کل بورس با ۳۳۶۴ واحد کاهش، رقم یک میلیون و ۲۰۶ واحد را ثبت نمود. شاخص کل با معیار هم وزن هم با ۵۳۹ واحد نزول، تا رقم ۴۳۱ هزار و ۸۰۸ واحد کاهش پیدا کرد و شاخص کل فرابورس هم ۳۷ واحد کاهش پیدا کرد و در رقم ۱۷ هزار و ۸۱ واحد ایستاد.
منبع:

1399/12/22
14:17:24
0.0 / 5
381
تگهای خبر: بازار
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
sasangostar ساسان گستر صادرات و واردات
sasangostar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ساسان گستر محفوظ است

ساسان گستر

مرکز بازرگانی و واردات و صادرات