تا پایان تیر

پرداخت وام خرید مسكن بدون سپرده تمدید گردید

پرداخت وام خرید مسكن بدون سپرده تمدید گردید ساسان گستر: بانک مسکن پرداخت تسهیلات بدون سپرده خرید مسکن را تا اختتام تیر ماه 1400 تمدید کرد.


به گزارش ساسان گستر به نقل از ایسنا، بانک مسکن مهلت استفاد از تسهیلات طرح ۸۲ را تا اختتام تیر ۱۴۰۰ تمدید کرد که دراین زمینه اعطای تسهیلات خرید مسکن بدون سپرده مشمول درخواست هایی می شوند که پیش نویس قرارداد حداکثر تا تاریح ۳۱ تیر ۱۴۰۰ تنظیم و قراردادهای مذکور حداکثر تا تاریخ ۳۱ مرداد ۱۴۰۰ در دفاتر اسناد رسمی ثبت شوند.
قبل از این، بانک مسکن با هدف کمک به خانه دارشدن اقشار مختلف جامعه و تقویت قدرت خریدمتقاضیان مسکن و همین طور کاهش هزینه های ستاندن تسهیلات، طرح اعطای تسهیلات خرید مسکن بدون سپرده را تا آخر سال ۱۳۹۹ در دستور کار قرار داده بود.
از ۲۵ دی سال ۱۳۹۹ به مناسبت سالروز تاسیس بانک مسکن، طرح اعطای تسهیلات خرید مسکن بصورت توام (بدون سپرده و اوراق گواهی حق تقدم استفاده از تسهیلات مسکن) در دستور کار شعب بانک قرار گرفته است.
سقف تسهیلات مذکور در مرکز استان، برای خرید انفرادی ۸۰میلیون تومان و برای زوجین ۱۶۰ میلیون تومان و در شهرستانهای استان برای خرید انفرادی ۶۰ میلیون تومان و برای زوجین ۱۲۰ میلیون تومان است.
طبق این گزارش، تمامی شعب بانک مسکن به متقاضیانی که تا اختتام تیر ماه سال آینده درخواست بهره مندی از تسهیلات خرید مسکن از محل اوراق گواهی حق تقدم استفاده از تسهیلات مسکن را دارند، تسهیلات موصوف را بصورت توام (بخشی از محل اعتبار داخلی بانک و قسمتی از محل خرید اوراق مذکور) پرداخت خواهند کرد.
همچنین، پرداخت تسهیلات خرید مسکن بدون سپرده که از دی ماه سال جاری به متقاضیان پرداخت می شود به نحوی است که نیمی ازمبلغ تسهیلات از محل اوراق گواهی حق تقدم استفاده از تسهیلات مسکن و مابقی از محل منابع بدون سپرده (مجموعا تا سقف های تسهیلات خرید مسکن اوراق گواهی حق تقدم ) پرداخت می شود.
بدین سان متقاضیان فقط برای نیمی از تسهیلات نیازمند خرید اوراق هستند.
منبع:

1400/02/28
13:55:44
5.0 / 5
313
تگهای خبر: بانك , تسهیلات , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵
sasangostar ساسان گستر صادرات و واردات
sasangostar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ساسان گستر محفوظ است

ساسان گستر

مرکز بازرگانی و واردات و صادرات