همكاری ذوب آهن اصفهان و بانك اقتصاد نوین در تأمین سرمایه پروژه ها

همكاری ذوب آهن اصفهان و بانك اقتصاد نوین در تأمین سرمایه پروژه ها به گزارش ساسان گستر مدیران بانک اقتصاد نوین با حضور در ذوب آهن اصفهان، از خطوط تولید این شرکت بازدید نمودند.به گزارش بازرگانی مهر به نقل از ذوب آهن اصفهان، در روزهای ولادت با سعادت حضرت امام رضا (ع) و دهه کرامت، علیرضا بُلگوری مدیرعامل، اعضای هیأت مدیره و برخی از دیگر مسئولین بانک اقتصاد نوین ضمن حضور در ذوب آهن اصفهان و بازدید از خط تولید این شرکت با مدیرعامل و مسئولین این مجتمع عظیم صنعتی در مورد افزایش همکاری و تعامل بخصوص پیرامون سرمایه گذاری در پروژه های توسعه همچون تأمین سرمایه برای ساخت باتری شماره ۲ کک سازی، گفتگو و تبادل نظر کردند.
مدیرعامل بانک اقتصاد نوین در این بازدید اظهار داشت: ذوب آهن اصفهان بعنوان یک صنعت پیشران ثابت کرده که کارهای بزرگی با اتکاء به جوانان میتوان انجام داد و این شرکت با مدیریت درست در راه توسعه و افزایش تولید، گام های خوبی برداشته است.
وی اضافه کرد: بانک اقتصاد نوین بعنوان یک شریک تجاری این مجتمع عظیم صنعتی در سالی که باید به رونق تولید کمک کرد، همکاری لازم در تأمین ارزی و ریالی پروژه های این شرکت خواهد داشت.
بگلوری عنوان کرد: با تلاش و همتی که در ذوب آهن اصفهان مشاهده می شود، آنها می توانند پروژه ها را طبق بر نامه زمان بندی شده انجام دهند که در نهایت منجر به صادرات بیشتر و اشتغال زایی مناسب تر می شود.
مدیرعامل ذوب آهن اصفهان هم ضمن اشاره به اینکه فصل جدید ارتباط این شرکت با بانک اقتصاد نوین از سه سال قبل شروع شده است، اظهار داشت: امروز به نقطه مطلوبی در ارتباط و تعامل بین این دو سازمان رسیده ایم که می تواند به لحاظ سرعت عمل در عرضه خدمات و درک دست از نیازهای یک تولید کننده، الگویی برای سایر بانک ها باشد.
وی اضافه کرد: یکی از زمینه های همکاری، بازسازی و نوسازی باتری شماره ۲ کک سازی ذوب آهن اصفهان است که نقش زیادی در کاهش هزینه های تمام شده و اقتصادی تر شدن تولید این شرکت دارد و هم نقش مؤثری در کاهش آلایندگی، کاهش واردات و وابستگی ارزی دارد.
یزدی زاده عنوان کرد: از دیگر خصوصیت های این باتری که بانک اقتصاد نوین، در تأمین سرمایه آن همکاری می کند، این است که با تکیه و توان متخصصین ذوب آهنی ایجاد می شود و از تجربه ای که در ریومپینگ باتری شماره یک داشتیم استفاده می نماییم.
مدیرعامل ذوب آهن اظهار داشت: با عنایت به ساخت کامل باتری شماره یک و درب های فلکسیبل باتری شماره ۳ توسط متخصصین ذوب آهنی، در ساخت باتری شماره ۲ از این تجربیات استفاده می شود و ذوب آهن قادر به ساخت باتری کک سازی در دیگر صنایع کشور و یا حتی کشورهای دیگر هم می باشد.
وی ضمن اشاره به نقش مهم باتری ۲ در تکمیل زنجیره تأمین مواد اولیه ذوب آهن، اضافه کرد: خوشبختانه زیر ساخت های باتری شماره ۲ فراهم است و برآورد سرمایه مورد نیاز آن هم هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان است. امیدواریم با ساخت این باتری، تولید کک ذوب آهن ۵۵۰ هزار تن افزایش یابد و مجموع تولید کک این شرکت به یک میلیون و ۹۰۰ هزار تن برسد که کل نیاز این مجتمع عظیم صنعتی را برای تولید ۳ میلیون و ۶۰۰ هزار تن فراهم خواهد نمود.
مدیر عامل ذوب آهن اصفهان ابراز امیدواری کرد که علاوه بر این پروژه، در مورد تأمین سنگ آهن و گندله هم با بانک اقتصاد نوین توافق های خوبی صورت بگیرد و ذوب آهن از حمایت ها و پشتیبانی های این بانک بیشتر بهره مند گردد.


منبع:

1400/04/03
14:48:05
5.0 / 5
1258
تگهای خبر: ارز , اشتغال , بازرگانی , بانك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
sasangostar ساسان گستر صادرات و واردات
sasangostar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ساسان گستر محفوظ است

ساسان گستر

مرکز بازرگانی و واردات و صادرات