علی رغم اخطار سازمان هواپیمایی؛

بلیت یكسره پرواز تهران-مشهد امروز یك میلیون تومان است!

بلیت یكسره پرواز تهران-مشهد امروز یك میلیون تومان است! ساسان گستر: در صورتیکه طی دو روز گذشته رییس و سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری مبادرت به تهدید ایرلاین ها در صورت افزایش نرخ بلیت پروازهای داخلی کرده بودند، بلیت تهران -مشهد همچنان نجومی به فروش می رسد.به گزارش ساسان گستر به نقل از مهر، کاپیتان تورج دهقانی زنگنه رییس سازمان هواپیمایی کشوری جمعه ۱۱ تیر ماه اعلام نمود: افزایش قیمت بلیت هواپیما در ایام اخیر، غیرقانونی و بدون هماهنگی با سازمان هواپیمایی بوده است.
رئیس سازمان هواپیمایی: ایرلاین های گرانفروش را به تعزیرات معرفی می کنیم
معاون وزیر راه اشاره کرد: اگر شرکت های هواپیمایی به تذکرات توجه نکنند به سازمان تعزیرات معرفی خواهند شد.
دهقانی زنگنه ۹ تیر ماه نیز به خبرگزاری خانه ملت اظهار داشته بود: اخیراً نرخ بلیت تعدادی از شرکت های هواپیمایی بالا رفته است که هم وزیر راه و شهرسازی و هم بنده از جانب سازمان هواپیمایی تذکر جدی به این شرکتها دادیم که تعدادی از شرکتها هم قیمت ها را به حالت اولیه برگرداندند. اما هنوز دو شرکت هواپیمایی که یکی از آنها هم دولتی است هنوز نرخ بلیت های خودرا کاهش نداده اند.
سخنگوی سازمان هواپیمایی: پرواز ایرلاین های گرانفروش لغو می شود
در پی این هشدار رییس سازمان هواپیمایی کشوری، روز گذشته (شنبه ۱۲ تیر ماه) محمد حسن ذیبخش سخنگوی این سازمان نیز در برنامه زنده تلویزیونی در شبکه خبر بار دیگر دست به تهدید شرکت های هواپیمایی زد و اعلام نمود: بعد از مصوبه آبان ماه ۱۳۹۹ شورای عالی هواپیمایی کشوری در خصوص افزایش ۱۰ درصدی قیمت بلیت، تا کنون هیچ افزایش قیمت دیگری از طرف سازمان هواپیمایی کشوری به شرکت های هواپیمایی ابلاغ نشده است و شرکتها باید برمبنای همان مصوبه سال قبل مبادرت به فروش بلیت کنند.
سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری بیان کرد: اما متأسفانه تعدادی از این شرکتها بدون هماهنگی و دریافت ابلاغیه جدید مبادرت به افزایش تا ۳۰ درصدی نرخ بلیت های هواپیما کردند و با قیمت های جدید و خارج از نرخنامه بلیت های خودرا فروختند.
ذیبخش افزود: مسلماً این اقدام سریعاً مورد برخورد سازمان هواپیمایی کشوری قرار گرفت و این اقدام از نظر سازمان های هواپیمایی کشوری و تعزیرات حکومتی بعنوان جرم شناخته می شود.
سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری اظهار نمود: در صورتیکه این نوع تخلف از طرف شرکت های هواپیمایی تکرار شود، سازمان هواپیمایی کشوری نسبت به لغو پرواز شرکت های مذکور اقدام خواهدنمود.
سازمان تعزیرات حکومتی نیز در ایام اخیر از ورود این سازمان به پرونده گرانفروشی بلیت هواپیما آگاهی داده است.
بی توجهی ایرلاین ها به تهدیدهای سازمان هواپیمایی و بلیت های میلیونی
بر اساس این گزارش، این تهدیدهای سازمان هواپیمایی کشوری در حالی است قیمت بلیت پرواز تهران-مشهد در روز جاری (یکشنبه ۱۳ تیر ماه) به سبب اختصاص داشتن امروز به روز زیارتی خاصه علی بن موسی الرضا (ع) و افزایش تقاضای سفر به مشهد مقدس، همچنان در نرخ های نجومی بالای یک میلیون تومان به فروش می رسد و هیچیک از تهدیدهای سازمان هواپیمایی حتی تهدید به لغو پروازهای ایرلاین ها، کارگر نیفتاده است.منبع:

1400/04/13
12:28:16
5.0 / 5
258
تگهای خبر: دولت , شركت , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
sasangostar ساسان گستر صادرات و واردات
sasangostar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ساسان گستر محفوظ است

ساسان گستر

مرکز بازرگانی و واردات و صادرات