دریافت وام ودیعه مسکن مانع از گرفتن تسهیلات خرید مسکن نیست

دریافت وام ودیعه مسکن مانع از گرفتن تسهیلات خرید مسکن نیست به گزارش ساسان گستر رییس کمیسیون عمران مجلس اظهار داشت: افراد و سرپرست خانواده ها که مستأجر هستند و از تسهیلات وام ودیعه مسکن بهره برده اند، می توانند از تسهیلات خرید مسکن نیز استفاده کنند.به گزارش ساسان گستر به نقل از صداوسیما، محمدرضا رضایی کوچی بر اجرای قانون جهش رونق تولید مسکن اصرار کرد و اضافه کرد: افراد و سرپرست خانواده ها که مستأجر هستند و به سبب شرایط کرونائی از تسهیلات دولت (وام ودیعه مسکن) بهره برده اند، فرم «ج» آنها قرمز نخواهد شد و می توانند از تسهیلات خرید مسکن که همان ساخت یک میلیون واحد مسکونی برای افراد فاقد مسکن می باشد، استفاده کنند.
رضایی کوچی با اعلان اینکه فرم (ج) به مدلول استفاده افراد از مزایا و تسهیلات دولتی است اظهار داشت: در طرح جهش رونق تولید نکات خوبی در امتداد ساخت و ساز مسکن فراهم گشته است.
وی اضافه کرد: در سامانه قبلی که افراد ثبت نام کرده اند و موفق به دریافت مسکن نشده اند، برمبنای قانون جدید جهش رونق تولید ثبت اسامی قبلی باطل است.
رضایی کوچی افزود: وزیر راه و شهرسازی روز سه شنبه میهمان کمیسیون عمران مجلس است، این کمیسیون کاملاً بر اجرای طرح نظارت می کند و راه و شهرسازی بعنوان مجری و نماینده دولت موظف است برنامه های این طرح را هر چه سریع تر به کمیسیون عمران ارائه نماید.
وی با مهیا خواندن زمینه اجرائی شدن این طرح اضافه کرد: با وجود مصالح ساختمانی مورد نیاز و نیروی کار موجود در کشور، ساخت یک میلیون واحد مسکونی در سال شدنی است.


منبع:

1400/06/14
21:35:26
5.0 / 5
206
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴
sasangostar ساسان گستر صادرات و واردات
sasangostar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ساسان گستر محفوظ است

ساسان گستر

مرکز بازرگانی و واردات و صادرات