محفوظی:

باید قانونی جامع برای ساماندهی ارزهای دیجیتالی وضع شود

باید قانونی جامع برای ساماندهی ارزهای دیجیتالی وضع شود به گزارش ساسان گستر نماینده مردم آبادان در مجلس تصریح کرد: بحث ارزهای دیجیتالی قابل نفی نبوده و انتظار می رود دولت لایحه جامعی برای ساماندهی این حوزه به مجلس تقدیم کند.


به گزارش ساسان گستر به نقل از ایسنا، سید مجتبی محفوظی در جریان جلسه علنی امروز و بررسی گزارش کمیسیون اقتصادی در مورد ارزهای دیجیتالی و مبادلات داخلی آن بیان نمود: امروز بحث ارزهای دیجیتالی و ارزهای دیجیتال در کل دنیا معمول شده است و دنیا به سرعت درحال حرکت به این سمت است باید به صورت دقیق این مورد مورد پژوهش قرار گیرد.
وی در ادامه اظهار داشت: ما نمی توانیم مبحث ارزهای دیجیتالی را نفی نماییم و متاسفانه قانونی در این عرصه نداریم. ضروریست که برای حوزه ارزهای دیجیتالی قانونی وضع نماییم.
نماینده مردم آبادان در مجلس اظهار داشت: از دولت انتظار می رود لایحه جامعی در این خصوص تقدیم مجلس کنند و نمایندگان برای ساماندهی ارزهای دیجیتالی تلاش خویش را به کار خواهند گرفت و از طرفی مصرف برق توسط این صنعت منجر به قطعی مکرر و نارضایتی مردم در تابستان سالجاری شد باید جلوی ضربه ای که این صنعت به برق کشور می کنند را گرفت باید قانونی جامع در این عرصه وضع شود.
منبع:

1400/06/24
14:32:21
5.0 / 5
416
تگهای خبر: ارز , دولت , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
sasangostar ساسان گستر صادرات و واردات
sasangostar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ساسان گستر محفوظ است

ساسان گستر

مرکز بازرگانی و واردات و صادرات