ژاپن با رکورد فعالیت خدماتی شاهکار کرد

ژاپن با رکورد فعالیت خدماتی شاهکار کرد ساسان گستر: فعالیت خدماتی ژاپن در ماه می رکورد زد.


به گزارش ساسان گستر به نقل از ایسنا، نظرسنجی بخش خصوصی امروز دوشنبه (۵ ژوئن) نشان داد که فعالیت بخش خدمات ژاپن در ماه می با سرعت بی سابقه ای گسترش یافت که بهبود تقاضای خارج از کشور و افزایش توریستهای خارجی به سبب کاهش بیشتر محدودیت های بیماری همه گیر در آن موثر بود. شاخص نهایی مدیران خرید خدمات بانک ژاپن (PMI) در ماه گذشته از اوج ۵۵.۴ در ماه آوریل به ۵۵.۹ رسید.
اوساما بهاتی، اقتصاددان در اس اندپی گلوبال اظهار نمود که شرکتها با کاهش محدودیت های کرونائی رونق گرفتند و افزایش شدید تقاضا، خصوصاً از طرف گردشگری خارجی را اعلام نمودند. بنظر می رسد روند صعودی ادامه خواهد داشت برای اینکه کسب وکار گسترش یافت و خوش بینی تجاری نزدیک به بالاترین حد خود باقی ماند. دولت ژاپن، کنترل های مرزی سختگیرانه در رابطه با بیماری همه گیر را کنار گذاشته و کووید-۱۹ را در سطح آنفولانزای فصلی طبقه بندی کرده است.
تعداد بازدیدکنندگان خارجی ژاپن در ماه آوریل به بالاترین حد بعد از همه گیری و نزدیک به ۲ میلیون نفر رسید.
این نظرسنجی نشان داد که انتظارات تجاری برای سال آینده همچنان قوی است، بااینکه سرعت افزایش نسبت به آوریل اندکی کم شده است.
شرکت های خدماتی برای چهارمین ماه متوالی افراد بیشتری را استخدام کردند که نرخ ایجاد شغل دومین نرخ سریع از سپتامبر ۲۰۰۷ است.
طبق گزارش رویترز، شاخص کارهای تولیدی و خدماتی با سریع ترین سرعت از اکتبر ۲۰۱۳ رشد کرد. این شاخص از ۵۲.۹ آوریل به ۵۴.۳ در ماه می افزوده شد و برای پنجمین ماه متوالی بالاتر از ۵۰ باقی ماند.1402/03/15
19:26:06
5.0 از 5 امتیاز
171
تگهای خبر: بانك , تولید , خدمات , دولت
این مطلب ساسان گستر مفید بود؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
sasangostar ساسان گستر صادرات و واردات
sasangostar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ساسان گستر محفوظ است

ساسان گستر

مرکز بازرگانی و واردات و صادرات