کاهش قیمت ارز همچنان ادامه دارد

کاهش قیمت ارز همچنان ادامه دارد به گزارش ساسان گستر، شرایط بازار ارز نشان داده است که در ساعات گذشته روند قیمتها مانند روزهای گذشته نزولی بوده است و هر دلار امروز به ۴۹ هزار و ۱۰۰ تومان رسید و تا ساعت مخابره این گزارش، همچنان روندی نزولی داشت.به گزارش ساسان گستر به نقل از ایسنا، در ایام گذشته قیمت انواع ارز در بازار آزاد روند نزولی داشت و نسبت به هفته های گذشته با کاهش نسبی مواجه گردید. در ساعات گذشته از امروز (پنجشنبه ۱۸ خرداد ماه) هم افت قیمتها در بازار ارز ادامه داشت.

در بازار آزاد هر دلار آمریکا با ادامه روند نزولی روزهای گذشته به ۴۹ هزار و ۱۰۰ تومان هم رسید و قیمت آن نسبت به روز گذشته ۶۰۰ تومان کمتر شد.

قیمت هر یورو هم با کاهش جزئی به ۵۳ هزار و ۲۰۰ تومان رسید. قیمت هر درهم هم در بازار آزاد تا ۱۳ هزار و ۷۰۰ تومان کاهش پیدا کرد.

البته در مرکز مبادله ارز و طلای ایران هم همین روند حاکم بود. چون که هر دلار آمریکا به صورت اسکناس و حواله به ترتیب ۴۲ هزار و ۸۲ تومان و ۳۸ هزار و ۲۵۶ تومان معامله شد که کاهش نسبی را در قیاس با نرخ روز گذشته تجربه نمود.

نرخ اسکناس یورو و حواله آن هم به ترتیب به ۴۵ هزار و ۳۱ تومان و ۴۰ هزار و ۹۳۸ تومان کاهش پیدا کرد. هر اسکناس درهم ۱۱ هزار و ۴۵۸ تومان و حواله آن هم ۱۰ هزار و ۴۱۷ تومان قیمت گذاری و معامله شد.

منبع:

1402/03/19
14:34:30
5.0 از 5 امتیاز
207
تگهای خبر: آمریكا , ارز , بازار , دلار
این مطلب ساسان گستر مفید بود؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
sasangostar ساسان گستر صادرات و واردات
sasangostar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ساسان گستر محفوظ است

ساسان گستر

مرکز بازرگانی و واردات و صادرات