آخرین شرایط بازار ارزهای دیجیتالی در جهان

آخرین شرایط بازار ارزهای دیجیتالی در جهان به گزارش ساسان گستر، حتی اگر پرونده صندوق های قابل معامله در بورس بیتکوین مورد پذیرش قرار نگیرد، برخی تحلیل گران حوزه ارزهای دیجیتالی پیشبینی می کنند که رویداد هاوینگ (نصف شدن) بیتکوین همچنان قیمت این سکه را افزایش خواهد داد اما این افزایش ۶ رقمی نخواهد بود.


به گزارش ساسان گستر به نقل از کوین، به قول مرکز تحقیقات سرمایه گذاری فاندراست، زمانیکه حجم فعلی صندوق های قابل معامله در بورس بیتکوین (ETF) ایالات متحده تایید گردد، بیتکوین تا آخر سال ۲۰۲۴ از ۱۵۰ هزار دلار فراتر خواهد رفت.
تام لی، شریک و سرپرست مرکز تحقیقات فاندراست پیش بینی نمود که مجموعه ای از برنامه های کاربردی موفق صندوق های قابل معامله در بورس بیتکوین، پویایی عرضه و تقاضای بیتکوین را به سمت افزایش قابل توجه قیمت سوق می دهد.
وقتی از لی پرسیده شد که قیمت بیتکوین تا آخر سال آینده چقدر خواهد بود، وی اظهار نمود که اگر بیتکوین نقطه ای (ETF) تایید گردد، فکر می کنم تقاضا بیشتر از عرضه روزانه بیتکوین خواهد بود، ازاین رو قیمت به بیشتر از ۱۵۰هزار دلار می رسد حتی می تواند حدود ۱۸۰هزار دلار شود.
لی خاطرنشان کرد: زمانیکه صندوق های قابل معامله در بورس بیتکوین مورد تایید ایالات متحده قرار گیرند، امکان دارد چنین موردی ایجاد شود چونکه هم اکنون صندوق های قابل معامله در بورس بیتکوین نقطه ای در اروپا فعال می باشند.
به قول اریک بالچوناس، تحلیلگر ارشد صندوق های قابل معامله در بورس بیتکوین از بلومبرگ، ایالات متحده هم اکنون ۹۷.۷ درصد از حجم معاملات جهانی صندوق های قابل معامله در بورس های در رابطه با رمزنگاری را تشکیل می دهد. وی می گوید که بعد از تایید صندوق های قابل معامله در بورس بیتکوین، این میزان می تواند به ۹۹.۵ درصد برسد.
با این وجود، حتی اگر درخواست های نقدی صندوق های قابل معامله در بورس مورد پذیرش قرار نگیرند، لی همچنان پیشبینی می کند که از رویداد هاوینگ بیتکوین که انتظار می رود در آوریل ۲۰۲۴ رخ دهد، افزایش قیمت قابل توجهی حاصل می شود.
اخیرا اریک بالچوناس و جیمز سیفارت، تحلیل گران بلومبرگ صندوق های قابل معامله در بورس تخمین زدند که ۶۵ درصد احتمال دارد که این صندوق های قابل معامله در بورس بیتکوین توسط رگولاتور اوراق بهادار تایید شوند که نسبت به پیش از برنامه بلاک راک افزایش قابل توجهی داشته است.
برخی دیگر گفته اند که قیمت ۱۰۰ هزار دلاری بیتکوین می تواند خیلی زودتر از آن چه بنظر می رسید به دست بیاید، آدام بک، مدیرعامل بلاک استریم به تازگی پیشبینی کرده است که بیتکوین یک ماه پیش از رویداد هاوینگ به نقطه عطف قیمت جدید خواهد رسید.
با این وجود، همه موافق افزایش ارزش بیتکوین نیستند بعنوان مثال، جسی مایر، یکی از بنیان گذاران شرکت سرمایه گذاری بیتکوین Onramp، در ۱۵ آگوست اظهار نمود که بازار تنها ۱۲ تا ۱۸ ماه بعد از هاوینگ، در حقیقت، تغییر قیمت را شاهد خواهد بود.
وی اظهار داشت: بیتکوین تا پیش از هاوینگ بعدی به ۱۰۰ هزار دلار نمی رسد.
مجموع ارزش بازار جهانی ارزهای دیجیتال هم اکنون ۱.۱۴ تریلیون دلار برآورد می شود که این رقم نسبت به روز قبل ۲.۰۴ درصد کمتر شده است. هم اکنون ۴۹.۰۱ درصد کل بازار ارزهای دیجیتال در اختیار بیتکوین بوده که در یک روز ۰.۰۲ درصد کاهش داشته است.
حجم کل بازار ارزهای دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته ۳۶.۸۲ میلیارد دلار است که ۱۹.۵۸ درصد افزایش داشته است. حجم کل در امور مالی غیر متمرکز هم اکنون ۲.۶۷ میلیارد دلار است که ۷.۲۴ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال بوده و حجم تمام سکه های پایدار حالا ۳۴.۱ میلیارد دلار است که ۹۲.۶۲ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال را تشکیل می دهد.
به روزرسانی قیمت رمزارزها (تا ساعت ۰۷: ۰۷ دقیقه به وقت شرقی)
این رده حاوی تغییرات قیمتی ۱۰ ارز دیجیتالی بزرگ از نظر ارزش بازار است.
۱- بیت کوین
قیمت: ۲۸ هزار و ۶۲۹.۱۱ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۱.۹۳ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۳.۱۲ درصد کاهش
۲- اتریوم
قیمت: ۱۷۹۸.۴۵ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۱.۵۹ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۲.۸۸ درصد کاهش
۳- تتر
قیمت: ۰.۹۹۹ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۰۱ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۰۲ درصد کاهش
۴- بایننس کوین
قیمت: ۲۳۰.۷۰ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۲.۵۱ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۵.۱۳ درصد کاهش
۵- ریپل
قیمت: ۰.۵۹۱۵ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۲.۶۳ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر ۷.۲۵ درصد کاهش
۶- یو اس دی کوین
قیمت: ۱.۰۰ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۰۱ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۰۱ درصد افزایش
۷ - دوج کوین
قیمت: ۰.۰۶۸۲۵ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته ۳.۸۸ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۱۰.۰۲ درصد کاهش
۸- کاردانو
قیمت: ۰.۲۷۷ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۱.۵۲ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۷.۸۹ درصد کاهش
۹- سولانا
قیمت: ۲۳.۳۸ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۱.۷۱ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۳.۵۲ درصد کاهش
۱۰ - پولکا دوت
قیمت: ۴.۷۱ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۲.۳۳ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۶.۶۳ درصد کاهش1402/05/27
00:22:18
5.0 از 5 امتیاز
152
این مطلب ساسان گستر مفید بود؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
sasangostar ساسان گستر صادرات و واردات
sasangostar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ساسان گستر محفوظ است

ساسان گستر

مرکز بازرگانی و واردات و صادرات