معاون آخوندی:

۹۰ هزار واحد مسكن مهر باقی مانده است، مقابله جدی با زمین خواری

۹۰ هزار واحد مسكن مهر باقی مانده است، مقابله جدی با زمین خواری ساسان گستر: مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسكن اظهار داشت: نشاندن تمامی اراضی دولتی در طرح كاداسترِ سازمان ثبت برای جلوگیری از تخلف و زمین خواری امسال در دستور كار سازمان ملی زمین و مسكن قرار دارد.به گزارش ساسان گستر به نقل از وزارت راه و شهرسازی، حمیدرضا عظیمیان درباره اهم برنامه های سازمان ملی زمین و مسكن در سال ۱۳۹۷ اظهار داشت: اجرای كامل دستورالعمل سنددار كردن املاك تصرفی یكی از اصلی ترین برنامه های این سازمان برای سال جدید است.
وی اضافه كرد: همینطور ابتیاع (خرید) زمین برای مناطقی كه زمین نداریم و درخواست مسكن وجود دارد، همینطور ابتیاع زمین برای كاربری های گردشگری و اتمام حداكثری مسكن مهر باقی مانده كه نزدیك به ۹۰ هزار واحد است و یك سوم آن برعهده سازمان ملی زمین و مسكن می باشد همچون دستور كارهای سال جاری سازمان ملی زمین و مسكن می باشد.
مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسكن از دیگر اقدامات این سازمان امسال را تكمیل و همینطور آغاز یك سری از پروژه های آماده سازی و پروژه های مشاركتی عنوان نمود و اضافه كرد: طرح سامانه جامع املاك یكی از كارهای بزرگی است كه در سازمان با قدرت و شدت در دست انجام است. شمارش پرونده ها و سند تك برگی یكی دیگر از اقداماتی است كه امسال در دستور كار داریم.
عظیمیان خاطرنشان كرد: یكی دیگر از كارهای ما نشاندن تمامی اراضی دولتی در طرح كاداستر سازمان ثبت برای جلوگیری از تخلف و زمین خواری است.
معاون وزیر راه و شهرسازی همینطور اظهار داشت: كارهای جاری سازمان هم امیدواریم به نحو بهتری و با رضایت مندی بیشتری برای مردم شریف ایران صورت گیرد.
وی در مورد آخرین وضعیت پیشرفت سامانه جامع اراضی و مستغلات تصریح كرد: هم اكنون سازمان از سامانه جامع اراضی و مستغلات بهره برداری می كند. بدین معنا كه تمامی اتفاقاتی كه مرتبط با زمین های واقع در محدوده و حریم شهرهای بالای ۲۵ هزار نفر می افتد اطلاعاتش بر روی سیستم قرار دارد و كاربرانی از سازمان كه مجاز به استفاده از آن هستند برای انجام وظایف خود از آن اطلاعات بهره مند می شوند.
عظیمیان خاطرنشان كرد: سامانه جامع املاك و مستغلات تعدادی زیرسامانه دارد كه در حال عرضه خدمات هستند و بعضی از آنها همچون هیئت نمایندگی ۱۰۰ درصد به نتیجه رسیده است و برخی هم در مرحله انجام و تكمیل قرار دارند.

1397/01/19
14:27:05
5.0 از 5 امتیاز
4387
تگهای خبر: دولت
این مطلب ساسان گستر مفید بود؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
sasangostar ساسان گستر صادرات و واردات
sasangostar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ساسان گستر محفوظ است

ساسان گستر

مرکز بازرگانی و واردات و صادرات