۶۶ نماد بورسی تحت احتیاط، مشمول فرایند تعلیق یا در حال تعلیق

۶۶ نماد بورسی تحت احتیاط، مشمول فرایند تعلیق یا در حال تعلیق ساسان گستر: هم اكنون پنج نماد بورسی در حال تعلیق و ۶۱ نماد بورسی تحت احتیاط و مشمول تعلیق است. از بین این نمادهای متوقف سه نماد از سال ۱۳۹۶ و یك نماد از سال ۱۳۹۵ متوقف است.به گزارش ساسان گستر به نقل از ایسنا، تعداد شركت های بورسی كه نمادشان در حالت تعلیق است به پنج شركت رسیده. قند نقش جهان، بانك پارسیان، های وب، صنایع آذرآب و كنتورسازی این پنج نماد هستند. نماد قند نقش جهان از ۲۷ تیرماه سال جاری و نماد بانك پاسارگاد در ۲۳ اسفندماه سال ۱۳۹۶ به حالت تعلیق درآمده است.

همچنین نماد معاملاتی های وب از ۲۵ آذرماه سال ۱۳۹۶ تا به امروز متوقف است و نماد صنایع آذرآب و كنتورسازی ایران هر یك به ترتیب از ۱۷ تیرماه سال ۱۳۹۶ و ۱۳ شهریور ۱۳۹۵ متوقف هستند. از دلایل تعلیق این نمادها بنا بر آنچه كه مسئولان اعلام كردند، اظهارنظر مردود حسابرس در ارتباط با صورت های مالی آنها یا عدم اظهارنظر حسابرس و بازرس قانونی درباره صورت های مالی یكی از عوامل توقف این نمادهای بورسی است.

از طرفی مسئولان مربوطه مدعی شدند عدم رفع ابهام در مورد نحوه انجام معاملات مربوط به تفاهم نامه خرید و عدم عرضه آخرین تغییرات در پیش بینی عملكرد یك سال مالی خاص از دیگر عواملی است كه سبب شده تعدادی از این نمادها متوقف شود.

همچنین هم اكنون نماد ۶۱ شركت بورسی، تحت احتیاط و مشمول فرآیند تعلیق است. آن طور كه سازمان بورس اعلام نموده شركت های مشمول فرآیند تعلیق شركت هایی هستند كه به علت عدم رعایت بعضی از اقدامات دستورالعمل پذیرش اوراق بهادار مشمول ماده ۳۹ مكرر این دستورالعمل می گردد.
1397/04/30
20:15:00
5.0 از 5 امتیاز
4729
تگهای خبر: بانك , شركت , صنایع
این مطلب ساسان گستر مفید بود؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴
sasangostar ساسان گستر صادرات و واردات
sasangostar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ساسان گستر محفوظ است

ساسان گستر

مرکز بازرگانی و واردات و صادرات