به دنبال زلزله تهران

مشكلی برای تامین وجه نقد خودپردازها نیست، اصل بر باز بودن بانكهاست

مشكلی برای تامین وجه نقد خودپردازها نیست، اصل بر باز بودن بانكهاست ساسان گستر: به دنبال زلزله رخ داده در تهران و افزایش طبیعی تقاضا برای تامین وجه نقد در بانك ها، بانك مركزی به شبكه بانكی اعلام نموده است كه نسبت به تجهیز خودپردازها و عرضه خدمات اهتمام داشته باشند.به گزارش ساسان گستر به نقل از ایسنا، بعد از وقوع زلزله شب گذشته و با بیان استاندار تهران تمامی ادارات و مراكز دولتی استان به جز دستگاه های خدمات رسان، امروز - پنجشنبه همزمان با ۳۰ آذرماه تعطیل می باشد.

اما با بیان بانك مركزی این تعطیلی شامل بانكها نشده و امروز خدمات خویش را به روال عادی عرضه خواهند كرد. با این حال برخی گزارش ها حاكی از تعطیلی برخی هر چند تعداد محدودی از بانك ها است.

اطلاعات دریافتی از بانك مركزی از این حكایت دارد كه بانكها با بیان عمومی تعطیلی در این باره اقدام كرده اند ولی باتوجه به اینكه بانك ها هم سازمان های خدمت رسان هستند بانك مركزی تاكید داشت كه امروز شعب بانكها باید فعال بوده و خدمات لازم را به مشتریان ارائه نمایند.

بر این اساس با اعلامی كه بانك مركزی به بانك ها داشته اصل بر باز بودن آنها قرار گرفته است و البته گذری بر شعب بانكها هم نشان از باز بودن آن ها دارد. اما ممكن است برخی به علت اعلام استانداری تهران و یا فرمانداری بسته باشند.

در مجموع مشكلی در عرضه خدمات وجود نداشته و مردم می توانند با رجوع به بانكها به امور بانكی خود رسیدگی كنند.
1396/09/30
14:13:36
5.0 از 5 امتیاز
4678
تگهای خبر: خدمات
این مطلب ساسان گستر مفید بود؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
sasangostar ساسان گستر صادرات و واردات
sasangostar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ساسان گستر محفوظ است

ساسان گستر

مرکز بازرگانی و واردات و صادرات