عضو هیات مدیره و قائم مقام سازمان جمع آوری و فروش و اموال تملیكی انتخاب شد

عضو هیات مدیره و قائم مقام سازمان جمع آوری و فروش و اموال تملیكی انتخاب شد به گزارش ساسان گستر وزیر امور اقتصادی و دارایی طی حكمی محمدعلی افتخاری را به سمت عضو هیات مدیره و قائم مقام سازمان جمع آوری و فروش و اموال تملیكی منصوب نمود.


به گزارش ساسان گستر به نقل از ایسنا، در متن حكمی كه از جانب فرهاد دژپسند صادر شد، آمده است: نظر به تعهد، تجربه و شایستگی جنابعالی و با عنایت به مفاد 15 قانون تاسیس سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیكی، به باعث این حكم به مدت سه سال به این سمت منصوب می شوید.
امید است با اتكال به خداوند متعال و با رعایت اصول قانون مداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید، در انجام ماموریت ها و وظایف محوله موفق و موید باشید.
ریاست امور منابع انسانی و پشتیبانی، مدیركل پشتیبانی و رفاه، مدیر مسولی نشریه برنامه، عضویت در شورای راهبری توسعه مدیریت، عضویت و دبیری هیات امنای صندوق قرض الحسنه و عضویت دبیری ستاد صرفه جویی همچون سوابق مدیریتی و اجرایی وی در سازمان برنامه و بودجه است.
همینطور ریاست مركز اطلاع رسانی و امور بین الملل معاونت نظارت و راهبردی رئیس جمهور، دبیری هیات امنا و رئیس خودگردانی مجتمع های آموزشی و رفاهی سازمان مدیریت و برنامه ریزی، مدیریت اجرایی و مشاورت قائم مقام مركز تحقیقات استراتژیك،
مسولیت پیشبرد امور در رابطه با راه اندازی مركز مدیریت اطلاعات بلایا(ESCAP) و عضویت در هیات امنای باشگاه فرهنگیان وزارت آموزش و پرورش از دیگر سوابق شغلی افتخاری است.
▫️بر اساس این گزارش وزیر امور اقتصادی و دارایی طی احكام جداگانه دیگری، سیدحسین میرمعینی را به سمت عضو هیات مدیره و معاون بهره برداری و فروش، سیدجواد هاشمی را به سمت رئیس هیات عالی نظارت و سیف اله اسلامی را به سمت عضو هیات مدیره و معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان جمع آوری و فروش و اموال انتخاب كرد.1398/02/19
11:42:19
5.0 از 5 امتیاز
4268
تگهای خبر: دولت , فروش
این مطلب ساسان گستر مفید بود؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
sasangostar ساسان گستر صادرات و واردات
sasangostar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ساسان گستر محفوظ است

ساسان گستر

مرکز بازرگانی و واردات و صادرات