افزایش اشتغال زایی در قاره سبز

افزایش اشتغال زایی در قاره سبز ساسان گستر: مركز آمار اتحادیه اروپا از افزایش 0.3 درصدی شمار شاغلین اروپایی آگاهی داد.


به گزارش ساسان گستر به نقل از ایسنا، در سه ماهه نخست امسال و در مقایسه با سه ماهه پایانی سال گذشته، اشتغال زایی در سطح منطقه یورو و اتحادیه اروپا بطور متوسط ۰.۳ درصد افزایش داشته است. هم چنین در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته، شمار شاغلین در منطقه یورو ۱.۳ درصد و در اتحادیه اروپا ۱.۲ درصد افزایش داشته است.
در میان كشورهای مختلفی كه آمارهای آن در دسترس بود، شمار افراد شاغل در سه ماهه نخست امسال در مقایسه با سه ماهه پایانی سال قبل بیشتر از همه در مجارستان با یك درصد افزایش به ثبت رسیده است و بعد از آن اسپانیا با ۰.۷ درصد، یونان، لیتوانی و هلند با ۰.۶ درصد قرار دارند. از جانب دیگر شمار شاغلین تنها در استونی به میزان ۰.۴ درصد كاهش یافته است و در سوئد و فنلاند بدون تغییر باقی مانده است.
بگفته مركز آمار اتحادیه اروپا، تا آخر سال ۲۰۱۹ بیشتر از ۲۴۰ میلیون نفر در سطح اتحادیه اروپا شاغل بوده اند كه از این تعداد، حدود ۱۶۰ میلیون نفر ساكن كشورهای عضو منطقه یورو بوده اند.
در میان كشورهای مختلف اروپایی، نرخ اشتغال در ایتالیا ۰.۱ درصد، فرانسه ۰.۲ درصد، آلمان انگلیس ۰.۳ درصد، اتریش ۰.۳۴ درصد و بلژیك ۰.۴ درصد افزایش داشته است.
منطقه یورو شامل ۱۹ كشور بلژیك، آلمان، استونی، ایرلند، یونان، اسپانیا، فرانسه، ایتالیا، قبرس، لتونی، لیتوانی، لوكزامبورگ، مالت، هلند، اتریش، پرتغال، اسلوونی، اسلواكی و فنلاند است كه از یورو بعنوان واحد پولی خود استفاده می نمایند. اتحادیه اروپا نیز دارای ۲۸ عضو است كه شامل ۱۹ كشور عضو منطقه یورو بعلاوه انگلیس، بلغارستان، مجارستان، لهستان، دانمارك، سوئد، كرواسی، جمهوری چك و رومانی است.1398/03/19
14:44:46
5.0 از 5 امتیاز
4178
تگهای خبر: اشتغال
این مطلب ساسان گستر مفید بود؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴
sasangostar ساسان گستر صادرات و واردات
sasangostar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ساسان گستر محفوظ است

ساسان گستر

مرکز بازرگانی و واردات و صادرات