كاهش قیمت ارز در صرافی ها

كاهش قیمت ارز در صرافی ها به گزارش ساسان گستر قیمت ارز در بانك ها و صرافی های مجاز بانك مركزی نسبت به روز گذشته كاهش پیدا كرد.


به گزارش ساسان گستر به نقل از ایسنا، بانك ها امروز (هفتم مرداد) قیمت دلار را نسبت به روز گذشته كاهش دادند؛ به صورتی كه قیمت خرید دلار در بانك ها كه در روز گذشته ۱۱ هزار و ۸۴۸ تومان بود، امروز به ۱۱ هزار و ۷۰۲ تومان رسید.
شعب ارزی بانك ها امروز هر یورو را ۱۳ هزار و ۲۳ تومان می خرند كه در مقایسه با قیمت ۱۳ هزار و ۱۸۹ تومانی روز گذشته، قیمت این ارز هم كاهش یافته است.
هر پوند انگلیس هم امروز در شعب ارزی بانك ها به قیمت ۱۴ هزار و ۴۶۹ تومان خریداری می شود.

ارز مسافرتی، ۱۴۰۰۰ تومان
قیمت ارز مسافرتی در بانك ها همچنان از قیمت فروش آن در بازار بالاتر است؛ به صورتی كه قیمت فروش ارز مسافرتی در بانك ها ۱۳ هزار و ۶۷۸ تومان اعلام شده كه با احتساب كارمزد به حدود ۱۴ هزار تومان می رسد.

نرخ ارز در صرافی های بانكی
اما صرافی های مجاز بانك مركزی قیمت دلار را نسبت به روز گذشته ۱۰۰ تومان كاهش دادند؛ به صورتی كه قیمت خرید دلار در این صرافی ها ۱۱ هزار و ۹۵۰ تومان و قیمت فروش آن ۱۲ هزار و ۵۰ تومان است.
این صرافی ها امروز هر یورو را به قیمت ۱۳ هزار و ۶۰۰ تومان می خرند و ۱۳ هزار و ۷۰۰ تومان می فروشند كه نسبت به روز گذشته ۱۵۰ تومان كاهش داشته است.
منبع:

1398/05/07
21:10:24
5.0 از 5 امتیاز
4180
تگهای خبر: ارز , بازار , بانك , بانك مركزی
این مطلب ساسان گستر مفید بود؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۲
sasangostar ساسان گستر صادرات و واردات
sasangostar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ساسان گستر محفوظ است

ساسان گستر

مرکز بازرگانی و واردات و صادرات