با تنش های تجاری و ترس از ركود رقم خورد؛

سقوط سنگین سهام آسیایی در ماه آگوست

سقوط سنگین سهام آسیایی در ماه آگوست به گزارش ساسان گستر در ماه آگوست، در حالیكه تشدید تنش های آمریكا و چین و وحشت از ركود اقتصادی، سرمایه گذاران را به فروش دارایی های پر ریسك خود واداشته بود، سهام آسیایی با بدترین سقوط 3 ماهه خود روبرو شدند.به گزارش ساسان گستر به نقل از مهر به نقل از رویترز، در ماه آگوست، در حالیكه تشدید تنش های تجاری آمریكا و چین و وحشت از ركود اقتصادی، سرمایه گذاران را به فروش دارایی های پر ریسك خود واداشته بود، سهام آسیایی با بدترین سقوط خود در ۳ ماه اخیر روبرو شدند.
گسترده ترین شاخص سهام آسیا اقیانوسیه ام اس سی آی در خارج از ژاپن، در ماه آگوست ۳ و ۴ درصد سقوط كرد كه بدترین سقوط آن از ماه می تا كنون بشمار می رود.
ایالات متحده و چین، بعد از یك آتش بس تعرفه ای كوتاه، در ماه آگوست تعرفه های خود بر ضد واردات یكدیگر را تشدید كردند.
سهام آسیایی در این ماه تحت فشار درآمدهای پایین شركت ها هم افت كردند. داده های رفینیتیو نشان داد كه ۵۵ درصد از شركت های آسیایی در ۳ ماهه منتهی به ژوئن نتوانستند به سطح درآمده هدف خود دست یابند.
در ماه آگوست بازار سهام هنگ كنگ ۷.۴ درصد سقوط كرد و بازار سهام سنگاپور ۵.۹ درصد از ارزش خویش را از دست داد، در حالیكه سهام ژاپن و سهام تایلند، هر دو بیشتر از ۳ درصد سقوط كردند.
تمام شاخصهای سهام آسیا در ماه گذشته افت كردند.


1398/06/13
20:05:56
5.0 از 5 امتیاز
4462
این مطلب ساسان گستر مفید بود؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
sasangostar ساسان گستر صادرات و واردات
sasangostar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ساسان گستر محفوظ است

ساسان گستر

مرکز بازرگانی و واردات و صادرات