سلیمی: یارانه تنها به افراد نیازمند پرداخت گردد، در روند حذف یارانه ثروتمندان حق كسی ضایع نشود

سلیمی: یارانه تنها به افراد نیازمند پرداخت گردد، در روند حذف یارانه ثروتمندان حق كسی ضایع نشود ساسان گستر: یك عضو فراكسیون مستقلین مجلس با بیان این كه «یارانه باید تنها به افراد نیازمند پرداخت شود» در عین حال اظهار داشت كه در روند حذف یارانه ثروتمندان باید مراقبت شود تا حق كسی ضایع نشود.


اصغر سلیمی در گفت و گو با ایسنا، با تاكید بر ضرورت حذف یارانه افراد پردرآمد، اظهار داشت: یارانه افرادی كه به واقع ثروتمند هستند، باید قطع شود چونكه یارانه نقدی برای افراد پر درآمد مبلغی نیست و تاثیری در زندگیشان ندارد.
وی ادامه داد: یارانه نقدی افراد پردرآمد باید حذف شود و یارانه را تنها به افراد نیازمند بدهیم. اما باید افراد به نحوی شناسایی شوند كه خدایی نكرده حق كسی ضایع نشود و شرایطی برای كسانی كه یارانه شان به اشتباه حذف شده بوجود بیاید و آنها بتوانند اعتراض كنند. اگر هم سهوا یارانه نیازمندان حذف شده، این اشتباه باید اصلاح گردد.

نماینده مردم سمیرم در مجلس روند اجرای قانون هدفمندی یارانه ها و حذف یارانه افراد پردرآمد را قابل قبول دانست و تصریح كرد: حذف یارانه پردرآمدها به صورت رندوم خوب است اما در حذف یارانه برخی افراد نیازمند، اعلام نمودند كه این افراد به اشتباه و به سبب مشكلات سیستمی حذف شدند.

سلیمی در ادامه اشاره كرد: حذف یارانه افراد پردرآمد باید به صورت پایلوت صورت گیرد و مشكلات آن برطرف شود. اما باید شرایطی ایجاد شود تا افراد نیازمندی كه اعتراض می كنند به اینكه یارانه شان سهوا حذف شده به فهرست یارانه بگیران اضافه شوند.

این عضو كمیسیون شوراها و امور مجلس درانتها عملكرد سازمان هدفمندی یارانه ها را متوسط ارزیابی كرد و اظهار داشت: ما باید سیستم های شناسایی دقیق داشته باشیم كه افراد ثروتمند شناسایی و یارانه آنها قطع شود.
منبع:

1398/07/18
14:18:29
5.0 از 5 امتیاز
4156
تگهای خبر: ارز , مجلس
این مطلب ساسان گستر مفید بود؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۲
sasangostar ساسان گستر صادرات و واردات
sasangostar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ساسان گستر محفوظ است

ساسان گستر

مرکز بازرگانی و واردات و صادرات