خرج بسته ۲۰۰ تا ۶۰۰ هزار تومانی كرونا چقدر است؟

خرج بسته ۲۰۰ تا ۶۰۰ هزار تومانی كرونا چقدر است؟ به گزارش ساسان گستر دولت بابت بسته جدیدی كه برای پشتیبانی از برخی اقشار در مقابل صدمه های ناشی از كرونا در نظر گرفته است، هر ماه حدود 330 میلیارد تومان هزینه می كند.


به گزارش ساسان گستر به نقل از ایسنا، در مجموعه بسته های حمایتی كه برای جبران قسمتی از لطمه های ناشی از كرونا در دستور كار دولت قرار گرفت، یك بسته نقدی به صورت بلاعوض قرار دارد كه به یك تا ۱.۵ میلیون خانوار اختصاص داده شد.
بر این اساس قرار شد در چهار ماه مبلغی بین ۲۰۰ تا ۶۰۰ هزار تومان متناسب با اعضای خانوار به حساب آنها واریز شود؛ این مبلغ در خانوار تك نفره ۲۰۰ هزار تومان، دو نفره ۳۰۰ هزار تومان، سه نفره ۴۰۰ هزار تومان، چهار نفره ۵۰۰ هزار و پنج نفره و بالاتر ۶۰۰ هزار تومان است.
مرحله نخست این بسته حمایتی در حالی در اسفند ماه پرداخت گردید كه اطلاعات دریافتی از سازمان برنامه و بودجه نشان میدهد كه حدود ۳۳۰ میلیارد تومان بابت آن هزینه شده است.
در این حالت در چهار ماهی كه باید این بسته حمایتی پرداخت گردد در مجموع حدود ۱۳۲۰ میلیارد تومان بین خانوارهایی كه گفته می شود هیچ منبع درآمدی ندارند، توزیع خواهد شد.
البته این خانوارها از بین یارانه بگیران گزینش شده و در كنار بسته حمایتی كرونا، یارانه نقدی به مبلغ ۴۵ هزار و ۵۰۰ تومان به ازای هر نفر و كمك معیشتی نیز دریافت می كنند.1399/01/10
13:39:09
5.0 از 5 امتیاز
3380
تگهای خبر: توزیع , دولت , هزینه
این مطلب ساسان گستر مفید بود؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
sasangostar ساسان گستر صادرات و واردات
sasangostar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ساسان گستر محفوظ است

ساسان گستر

مرکز بازرگانی و واردات و صادرات