رئیس اتاق اصناف تهران اعلام كرد:

نظارت جدی بر رعایت بهداشت در واحدهای صنفی

نظارت جدی بر رعایت بهداشت در واحدهای صنفی ساسان گستر: رئیس اتاق اصناف تهران اظهار داشت: نهادهای مختلف، بر اجرای دستورالعمل های بهداشتی در واحدهای صنفی و ثبت نام آنها در سامانه وزارت بهداشت نظارت می كنند.


به گزارش ساسان گستر به نقل از صدا و سیما، قاسم نوده فراهانی اظهار داشت: اصنافی كه از شنبه هفته آینده اجازه دارند فعالیت خویش را در تهران آغاز كنند، حتما باید در وبسایت وزارت بهداشت ثبت نام كنند.
وی اضافه كرد: این ثبت نام به منزله تعهد اجرای كامل ضوابط بهداشتی مصوبه ستاد مقابله با كرونا است.
نوده فراهانی اظهار داشت: پس از ثبت نام برگه ای قابل چاپ به اصناف عرضه می شود كه مجموعه تعهدات آنها را نشان داده است و حتما باید این برگه را در محل كار و پشت شیشه نصب كنند. وی ادامه داد: این تعهدات شامل رعایت فاصله گذاری و استفاده از ماسك و دستكش و همینطور قرار دادن مواد ضدعفونی در محل كار است.
نوده فراهانی اظهار داشت: بازرسان وزارت بهداشت، اصناف، تعزیرات و نیروی انتظامی بر رعایت دستورالعمل ها و همینطور ضرورت ثبت نام و نصب برگه تعهد مربوطه در محل كار نظارت می كنند و هر واحدی كه این برگه را نصب نكرده باشد، پلمب خواهد شد.
رئیس اتاق اصناف تهران اضافه كرد: همچنان بعضی از كسب و كارها همچون تالارها، قهوه خانه ها، رستوران ها، استخرها، ورزشگاه ها و پاساژها باید همچنان تعطیل باشند.
وی همینطور با اشاره به مبحث مالیات بر ارزش افزوده كه پرداخت آن تا ۳۰ فروردین به تعویق افتاده بود، اظهار داشت: با عنایت به تعطیلی كسب و كارهای مختلف نامه ای را به رئیس سازمان امور مالیاتی نوشته و درخواست كرده ایم تا این مالیات تا آخر خرداد به تعویق بیفتد.

1399/01/25
23:23:45
5.0 از 5 امتیاز
3046
تگهای خبر: ارز , سایت
این مطلب ساسان گستر مفید بود؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۴
sasangostar ساسان گستر صادرات و واردات
sasangostar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ساسان گستر محفوظ است

ساسان گستر

مرکز بازرگانی و واردات و صادرات