وزیر نیرو در پاسخ

بدهی وزارت نیرو به پیمانكاران سال جاری با نفت تهاتر می شود

بدهی وزارت نیرو به پیمانكاران سال جاری با نفت تهاتر می شود به گزارش ساسان گستر وزیر نیرو اظهار داشت: كارهای خوبی را برای تهاتر نفت برابر مطالبات آغاز كردیم و اشتیاق فراوانی هم بین طلبكاران این وزارتخانه برای تهاتر نفت در مقابل تسویه همه یا حداقل بخشی از مطالبات وجود دارد.به گزارش ساسان گستر به نقل از مهر، رضا اردکانیان وزیر نیرو امروز در حاشیه مراسم افتتاح مرکز پایش صنعت برق ایران و نیروگاه شاهرود در جمع خبرنگاران در پاسخ به خبرنگار مهر در خصوص اینکه روند اقدامات وزارت نیرو در استفاده از پتانسیل قانونی تهاتر نفت برابر مطالبات این وزارتخانه چیست، اظهار داشت: سال قبل این فرصت قانونی برای تهاتر نفت برابر مطالبات را نداشتیم و خوشبختانه سال جاری این فرصت فراهم گردید.
وی اضافه کرد: کارهای خوبی را در این حوزه آغاز کردیم و اشتیاق فراوانی هم بین طلبکاران این وزارتخانه برای تهاتر نفت در مقابل تسویه همه یا حداقل بخشی از مطالبات خود وجود دارد.
اردکانیان با تاکید بر اینکه شرایط و ضوابط وزارت نفت جهت استفاده از این پتانسیل قانونی مهم می باشد، اظهارداشت: اساسا وزارت نفت آنچه مصلحت می دانند در قالب کلی دولت مدنظر دارند. امیدواریم سال جاری بتوانیم از این سازوکار بهره برده و مسیر برای ما در این راستا باز باشد.
این مقام مسئول در ادامه پرسش مهر درباره اینکه آیا طلبکاران شما به صورت انفرادی توان صادرات نفت خام را دارند، توضیح داد: شاید این طلبکاران به تنهایی امکان صادرات نداشته باشند اما بر مبنای ظرفیت هایی که دارند، می توانند از توان مجموعه هایی که اهلیت آنها در صادرات نفت خام به اثبات رسیده است، استفاده کنند.
ادامه دارد…

1399/04/03
15:10:53
5.0 از 5 امتیاز
2427
تگهای خبر: دولت , صادرات , نفت , نیروگاه
این مطلب ساسان گستر مفید بود؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
sasangostar ساسان گستر صادرات و واردات
sasangostar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ساسان گستر محفوظ است

ساسان گستر

مرکز بازرگانی و واردات و صادرات