تمدید پرداخت بدهی مرغداران مرغ گوشتی لطمه دیده از كرونا یكسال

تمدید پرداخت بدهی مرغداران مرغ گوشتی لطمه دیده از كرونا یكسال ساسان گستر: بانك كشاورزی در اجرای مصوبات دولت در پشتیبانی از كسب وكارهای زیان دیده از انتشار ویروس كرونا، به واحدهای پرورش مرغ گوشتی و مرغ مادرگوشتی لطمه دیده از كرونا كه سررسید اقساط آنان اسفند1398 و فروردین1399 است، برای یك دوره تولید و حد بیشتر یكسال مهلت داد.


به گزارش ساسان گستر به نقل از ایسنا، برمبنای مصوبه هیأت دولت در پشتیبانی از کسب و کارهای لطمه دیده از شیوع بیماری کرونا، واحدهای پروش مرغ گوشتی و مرغ مادر گوشتی جزو کسب و کارهای لطمه دیده از این بیماری عرضه شدند و این بانک با هدف افزایش توان تولیدی واحدهای یاد شده، به آن دسته از واحدهایی که سررسید اقساط آنان اسفند ماه ۱۳۹۸ و فروردین ۱۳۹۹ است، برای یک دوره تولید(حداکثر یکسال) مهلت داد.
بر طبق این گزارش، بانک کشاورزی برای سایر واحدهای مرغداری لطمه دیده از مشکلات اقتصادی (واحدهای مرغداری فعال)که مشمول مصوبه یاد شده نمی شوند نیز مساعدت هایی خواهدنمود و در صورت ارائه درخواست کتبی واحدهای مذکور، با وصول ۲۰ درصد بدهی سررسید شده نسبت به تقسیط مجدد بدهی آنان (جاری یک دوره و سرمایه ای پنج سال) اقدام خواهد شد.
بر طبق این گزارش، در صورت تأیید و معرفی این واحدها از طرف کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استانها، با وصول ۷.۵درصد از بدهی سررسیده، مابقی بدهی آنان(جاری یک دوره و سرمایه ای حداکثر تا پنج سال) مجدداً تقسیط خواهد شد.
گفتنی است که شعب بانک مجاز هستند شش درصد جرایم وجه التزام تعلق گرفته به بدهی واحدهای مذکور را در زمان امهال به صورت مشروط مورد بخشودگی قرار دهند.
منبع:

1399/04/21
21:53:03
5.0 از 5 امتیاز
2271
تگهای خبر: بانك , تولید , دولت
این مطلب ساسان گستر مفید بود؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
sasangostar ساسان گستر صادرات و واردات
sasangostar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ساسان گستر محفوظ است

ساسان گستر

مرکز بازرگانی و واردات و صادرات