نوبخت:

سالن ورزشی ۶۰۰۰ نفری كرمانشاه باید تا آخر سال افتتاح شود

سالن ورزشی ۶۰۰۰ نفری كرمانشاه باید تا آخر سال افتتاح شود ساسان گستر: كرمانشاه رئیس سازمان برنامه و بودجه از كمك اعتباری به سالن ورزشی شش هزار نفری كرمانشاه به شرط افتتاح آن تا تا اختتام امسال آگاهی داد.


دکتر محمد باقر نوبخت امروز (۳ مهر) از پروژه سالن شش هزار نفری دهکده المپیک کرمانشاه بازدید و در جریان روند ساخت این پروژه قرار گرفت.
نوبخت ازاین پروژه بعنوان یکی از پروژه های مهم و اولویت دار استان یادکرد و اضافه کرد: تلاش میکنیم تا این پروژه هرچه زودتر به بهره برداری برسد.
وی اضافه کرد: اعتبارات مورد نیاز به شرط تکمیل آن تا آخر سال تامین خواهد شد.
حبیب الله وفایی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کرمانشاه نیز در حاشیه این بازدید در جمع خبرنگاران با اشاره به پیشرفت ۷۰ درصدی این پروژه اظهار داشت: سرعت کار پروژه طی یکی دو سال اخیر بسیار عالی شده و تلاش داریم با تزریق اعتبارات این پروژه هرچه زودتر به بهره برداری برسد.
وی اضافه کرد: رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور تزریق ۳۵ میلیارد تومان اعتبار باقی مانده پروژه را مشروط به تکمیل آن تا آخر سال کرده اند.
وفایی اشاره کرد: این پروژه امسال پنج میلیارد تومان بودجه دارد و از محل اعتبارات ارزش افزوده ۱۰ میلیارد تومان دیگر در نظر گرفته شده و در صورت تکمیل تا آخر سال ۲۰میلیارد تومان دیگر به آن اختصاص می یابد.
وفایی اشاره کرد: چنانچه کارهای پروژه در چند جبهه انجام شده و تا نوروز پیش رو به بهره برداری برسد، این اعتبار تزریق می شود.
وی اشاره کرد: پس از اتمام کامل پروژه و بهره برداری آن ۱۵ میلیارد تومان مطالبات باقی مانده آن نیز پرداخت می شود.
وفایی با اشاره به شروع پروژه در سال ۱۳۹۱ اظهار داشت: این پروژه از پروژه های مهم عمرانی استان است و بسیار پیگیر هستیم تا هرچه زودتر به بهره برداری رسیده و ورزشکاران و ورزش دوستان بتوانند از آن استفاده کنند.
این مسئول اشاره کرد: این پروژه چندمنظوره بوده و برای رشته های ورزشی مختلف کاربرد دارد.
منبع:

1399/07/03
22:03:20
5.0 از 5 امتیاز
1418
تگهای خبر: ارز
این مطلب ساسان گستر مفید بود؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۵
sasangostar ساسان گستر صادرات و واردات
sasangostar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ساسان گستر محفوظ است

ساسان گستر

مرکز بازرگانی و واردات و صادرات