در شركت ملی حفاری انجام شد؛

خرید 300 میلیارد تومان تجهیزات بومی

خرید 300 میلیارد تومان تجهیزات بومی ساسان گستر: مدیرعامل شركت ملی حفاری ایران از خرید اقلام ساخت داخل به مبلغ 300 میلیارد تومان در سال جهش تولید آگاهی داد.


به گزارش ساسان گستر به نقل از وزارت نفت، سیدعبدالله موسوی اظهار داشت: تامین و خرید این اقلام که بطور عمده کاربردی زیاد در صنعت حفاری دارد در چارچوب ۷۹۱ فقره تقاضا و تعداد یک هزار و ۸۵۹ قلم انجام شده است. بررسی سوابق خرید خارجی این اقلام و روزآمد کردن آنها بر طبق قیمت روز دلار نشان میدهد مقدار صرفه جویی در خریدهای داخلی نسبت به کالای مشابه خارجی حداکثر ۶۰ درصد است.
مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران اظهار داشت: بمنظور تحقق این مهم تا حالا افزون بر ۵۰۰ سازنده داخلی شناسایی و از توان فنی و تخصصی آنها در اجرای پروژه های ساخت داخل شرکت استفاده شده است.
به گفته موسوی، بیش از ۲۰ هزار قطعه و تجهیز پرمصرف صنعت حفاری ازسوی سازندگان و صنعتگران داخلی بومی سازی شده است که در بخش های عملیاتی و خدمات فنی و تخصصی استفاده می شود. الان مراحل طراحی و ساخت مجموعه ای از قطعات و تجهیزات مهم در عملیات حفاری ازسوی سازندگان و مراکز دانشگاهی در حال اجراست که قسمتی از آنها تا اختتام امسال وارد چرخه عملیات می شود.


منبع:

1399/07/19
20:50:44
5.0 از 5 امتیاز
1262
تگهای خبر: تولید , خدمات , دلار , شركت
این مطلب ساسان گستر مفید بود؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۱
sasangostar ساسان گستر صادرات و واردات
sasangostar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ساسان گستر محفوظ است

ساسان گستر

مرکز بازرگانی و واردات و صادرات