صعود و نزول میهمان امروز بورس

صعود و نزول میهمان امروز بورس به گزارش ساسان گستر شاخص كل بورس در ساعات ابتدایی معاملات روندی صعودی داشت و به رقم یك میلیون و ۴۳۱ هزار واحد رسید اما در ادامهی معاملات، روند نزولی به خود گرفت و در رقم یك میلیون و ۴۱۲ هزار واحد ایستاد.


به گزارش ساسان گستر به نقل از ایسنا، شاخص کل بورس امروز با ۷۰۱۸ واحد کاهش رقم یک میلیون و ۴۱۲ هزار واحد را ثبت نمود. شاخص کل با معیار هم وزن هم با ۱۰۸۴ واحد کاهش به رقم ۳۹۳ هزار و ۸۶۳ واحد رسید.
معامله گران امروز یک میلیون معامله به ارزش ۹۲ هزار و ۳۱۶ میلیارد ریال انجام دادند.
فولاد مبارکه اصفهان، سرمایه گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تأمین، پالایش نفت تهران و گسترش نفت و گاز پارسیان نسبت به سایر نمادها بیشترین تأثیر منفی و در مقابل ملی صنایع مس ایران و ایران خودرو نسبت به سایر نمادها بیشترین تأثیر مثبت را روی بورس گذاشتند.
بانک دی، ایران خودرو، پالایش نفت اصفهان، فولاد مبارکه اصفهان، ملی صنایع مس ایران، بانک تجارت و بانک صادرات ایران هم نمادهای پربیننده این بازار بودند.
شاخص کل فرابورس هم با ۳۸ واحد کاهش رقم ۱۶ هزار و ۹۷۰ واحد را ثبت نمود.
معامله گران این بازار ۵۸۲ هزار معامله به ارزش ۴۰ هزار و ۱۶۱ میلیارد ریال انجام دادند.
پلیمر آریاساسول، پتروشیمی زاگرس و سرمایه گذاری مالی سپهر صادرات نسبت به سایر نمادها بیشترین تأثیر مثبت و در مقابل بیمه پاسارگاد، سرمایه گذاری صبا تأمین، هلدینگ صنایع معدنی خاورمیانه و پتروشیمی تندگویان نسبت به سایر نمادها بیشترین تأثیر منفی را روی این بازار گذاشتند.
سهامی ذوب آهن اصفهان، پتروشیمی تندگویان، پلیمر اریاساسول، سرمایه گذاری صبا تأمین، پتروشیمی ارومیه، سیمان لار سبزوار و سرمایه گذاری پویا هم نمادهای پربیننده فرابورس بودند.
منبع:

1399/07/30
22:36:33
5.0 از 5 امتیاز
1333
تگهای خبر: ارز , بازار , بانك , پتروشیمی
این مطلب ساسان گستر مفید بود؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
sasangostar ساسان گستر صادرات و واردات
sasangostar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ساسان گستر محفوظ است

ساسان گستر

مرکز بازرگانی و واردات و صادرات