در تهران طی هفت ماه

چه میزان سفته و برات فروخته شد؟

چه میزان سفته و برات فروخته شد؟ ساسان گستر: در هفت ماهه اول سالجاری 45 میلیارد و 400 میلیون تومان سفته و برات به فروش رسید که معادل 137 میلیارد و 390 میلیون تومان از این اسناد واخواست شد.


به گزارش ساسان گستر به نقل از ایسنا، طبق آمار بانک مرکزی بیش از ۶ میلیارد و ۵۲۰ میلیون تومان سفته و برات در مهرماه ۱۳۹۹ در شهر تهران به فروش رسید که در مقایسه با ماه قبل ۱۳.۲ درصد کاهش و نسبت بـه ماه مشابه سال قبل ۸.۷ درصد افزایش پیدا کرد.
همچنین، در هفت ماه اول سالجاری حدود ۴۵ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان سفته و برات در شهر تهران به فروش رسید که در مقایسه با دوره مشابه سال قبل ۲۶ درصد افزایش را نشان میدهد.
این در حالیست که در مهرماه معادل ۷۰۰ برگ سفته و برات به مبلغ ۱۵ میلیارد و ۸۳۰ میلیون تومان در شهر تهران برگشت خورده است که تعداد و مبلغ آنها در مقایسه با ماه قبل به ترتیب ۱۲.۹ درصد و ۴۰.۵ درصد کـاهش داشت و نسبت به ماه مشابه سال پیش از لحاظ تعداد ۱۹.۹ درصد و از لحاظ مبلغ ۳.۵ درصد کاهش را نشان میدهد.
علاوه براین، در هفت ماه اول امسال نیز معادل ۴۶۰۰ برگ سفته و برات به مبلغی معادل ۱۳۷ میلیارد و ۳۹۰ میلیون تومان در تهران برگشت خورده است که نسبت به دوره مشابه سال پیش از لحاظ تعداد ۷.۵ درصد و از لحاظ مبلغ ۵۶ درصد افزایش را نشان میدهد.منبع:

1399/09/18
17:54:36
5.0 از 5 امتیاز
621
تگهای خبر: بانك , بانك مركزی , فروش
این مطلب ساسان گستر مفید بود؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۱
sasangostar ساسان گستر صادرات و واردات
sasangostar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ساسان گستر محفوظ است

ساسان گستر

مرکز بازرگانی و واردات و صادرات