طی ۱۰ سال گذشته؛

۹۸ حلقه چاه نفت حفر و تكمیل شد

۹۸ حلقه چاه نفت حفر و تكمیل شد به گزارش ساسان گستر شرکت ملی حفاری ایران در ۱۰ ماهه سال جاری موفق به حفاری و تکمیل ۹۸ حلقه چاه نفت و گاز در مناطق نفت خیز خشکی و دریایی کشور شد.


به گزارش ساسان گستر به نقل از شرکت ملی حفاری ایران، احمد تمدن، سرپرست معاونت عملیات حفاری این شرکت اظهار داشت: از این چاه ها ۲۴ حلقه توسعه ای / توصیفی، سه حلقه اکتشافی و ۷۱ حلقه تعمیری بوده است.
وی اضافه کرد: از مجموع چاه های تکمیلی ۷۳ حلقه در وسعت عملیاتی شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب، ۱۰ حلقه در شرکت نفت فلات قاره، ۹ حلقه در شرکت مهندسی و توسعه نفت، دو حلقه در شرکت نفت مناطق مرکزی ایران، یک حلقه در چارچوب پروژه و سه حلقه در پروژه های مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت ایران حفاری و برای بهره برداری تحویل شرکتهای متقاضی شد.
سرپرست معاونت عملیات حفاری شرکت ملی حفاری ایران اظهار نمود: در نتیجه هم افزایی و همکاری میان متخصصان ملی حفاری و شرکتهای کارفرما، عملیات حفاری و تکمیل ۱۵ حلقه چاه ۲۵۷ روز زودتر از برنامه پیشبینی شده به پایان رسید که ارزش اقتصادی قابل توجهی دارد.
تمدن با اشاره به اینکه متراژ حفاری چاه های پیش گفته از آغاز فروردین تا آخر دیماه سال جاری به متراژ ۵۳ هزار و ۳۶۳ متر ثبت شده است، اظهار داشت: الان ۲۳ دستگاه حفاری خشکی ناوگان شرکت در حال جابه جایی در موقعیت های عملیاتی است.


منبع:

1399/11/01
22:42:24
0.0 از 5 امتیاز
794
تگهای خبر: ارز , دستگاه , شركت , گاز
این مطلب ساسان گستر مفید بود؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴
sasangostar ساسان گستر صادرات و واردات
sasangostar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ساسان گستر محفوظ است

ساسان گستر

مرکز بازرگانی و واردات و صادرات