چرا متقاضیان نمی توانند كارت اعتباری سهام عدالت بگیرند؟

چرا متقاضیان نمی توانند كارت اعتباری سهام عدالت بگیرند؟ قبل از این مدیرعامل بانک ملی اعلام نموده بود که 70 هزار کارت اعتباری سهام عدالت از طرف این بانک برای متقاضیان صادر گردیده است که صدای اعتراض و انتقادات شدید متقاضیان را بلند کرد. بانک ملی در پاسخ به آنها دلیل مشکلات به وجود آمده در دریافت کارت اعتباری سهام عدالت را مربوط به مشکلات فنی و زیرساختی اپلیکیشن مربوطه دانست.


به گزارش ساسان گستر به نقل از ایسنا، از ۲۵ بهمن سالجاری دارندگان سهام عدالت می توانند با مراجعه به اپلیکیشن دو بانک ملی و تجارت (ایوا و زمرد) به شکل الکترونیکی و بدون مراجعه حضوری به بانک معادل ۵۰ درصد ارزش این سهام را توسط کارت اعتباری دریافت نمایند که زمان بازپرداخت این تسهیلات سه ساله است و هیچگونه مدرک یا ضامنی غیر از مدارک هویتی نیاز ندارد و سهام عدالت ضامن این وام خواهد شد.
در این راستا، مدیر عامل بانک ملی به ایسنا اعلام نموده بود که ۷۰ هزار کارت اعتباری سهام عدالت صادر گردیده است.
بعد از اعلام این خبر، انتقادات و واکنش های متقاضیان دریافت کارت اعتباری سهام عدالت مبنی براینکه موفق به دریافت این کارت اعتباری نشده اند و با مشکلات اپلیکیشن های مربوطه دست و پنجه نرم می کنند، اوج گرفت.
عده زیادی از متقاضیان دریافت کارت اعتباری سهام عدالت می گویند که با هر بار مراجعه به اپلیکیشن بانک ملی با خطا مواجه گشته اند و نتوانسته اند اطلاعات خودرا ثبت کنند.
یک متقاضی دیگر نیز گفته که در حین ثبت اطلاعات خود با خطای تایید وثیقه روبه رو شده است درحالیکه این کارت اعتباری طبق اعلام مسئولان نیازی به وثیقه و ضمانت ندارد و فردی دیگری هم می گوید که اپلیکیشن ایوا هر بار به او اعلام می کند که شنبه برای ثبت نام مراجعه کند و هر بار در این زمان موفق به ثبت اطلاعات و دریافت کارت اعتباری نمی گردد.
برخی دیگر از سهامداران عدالت نیز اعلام نموده اند که حضوری به بانک مراجعه نموده اند و موفق به دریافت کارت اعتباری نشده اند، درحالیکه روش دریافت این کارت تنها غیر حضوری و بوسیله اپلیکیشن های ایوا، بله و شصت بانک ملی و زمرد بانک تجارت امکان پذیر است.
دراین زمینه، متقاضیان کارت اعتباری سهام عدالت بدانند که در صورت مواجه شدن با مشکل در زمینه ثبت نام برای کارت اعتباری می توانند با مرکز ارتباط مردمی شرکت سَداد با شماره تلفن ۰۲۱۸۳۳۸۶ و مرکز ارتباط مردمی بانک ملی با شماره تلفن ۰۲۱۶۴۱۴۰ و تلفن ۰۲۱۴۲۷۳۹۰۰۰ پشتیبانی اپلیکیشن ایوا در شرکت پرداخت الکترونیک سَداد نیز تماس بگیرند.
علاوه براین، تنها کسانی می توانند کارت اعتباری سهام عدالت خودرا از بانک ملی یا تجارت دریافت نمایند که این دو بانک را بعنوان کارگزار سهام عدالتشان انتخاب نموده و در این بانک ها نیز حساب داشته باشند.
از طرف دیگر، بانک ملی به ایسنا درباره انتقادات و مشکلات به وجود آمده برای مردم بمنظور دریافت کارت اعتباری سهام عدالت توضیح داد که اپلیکیشن های مربوطه بانک چون ایوا یکسری مشکلات فنی و زیرساختی دارد که باعث شده تا مقداری کُند عمل و خطاهایی اعلام نماید اما همچنان بر روی ارتقا و بهبود این اپلیکیشن کار می شود به شکلی که روزگذشته اپلیکیشن ایوا بروز رسانی شد تا آخرین تغییرات در آن اعمال شود که روند دریافت کارت اعتباری سهام عدالت تسهیل شود.
طبق اعلام این بانک از آنجائیکه در سراسر کشور حدود ۷۰ تا ۸۰ درصد کارگزاری سهام عدالت به بانک ملی مربوط می شود، علی رغم مشکلات فنی در اپلیکیشن از جمعیت حدود ۴۸ میلیونی سهام عدالت همچنان عده ای در حال دریافت این کارت اعتباری هستند و با آنکه عده ای این کارت را دریافت نکرده اند اما بر طبق آخرین آمار ۷۰ هزار نفر دریافت کرده اند و این ارقام نیز درحال افزایش است.1399/12/11
14:43:46
0.0 از 5 امتیاز
500
تگهای خبر: ارز , بانك , تجارت , تسهیلات
این مطلب ساسان گستر مفید بود؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
sasangostar ساسان گستر صادرات و واردات
sasangostar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ساسان گستر محفوظ است

ساسان گستر

مرکز بازرگانی و واردات و صادرات