وزارت جهاد وعده افزایش تولیدشكر، جو، پنبه وگیاهان علوفه ای را داد

وزارت جهاد وعده افزایش تولیدشكر، جو، پنبه وگیاهان علوفه ای را داد به گزارش ساسان گستر معاون امور زراعت وزارت جهاد کشاورزی اظهار داشت: سال جاری سیر تولید روند صعودی داشته و برای سال آینده شاهد افزایش تولید شکر، پنبه، جو و گیاهان علوفه ای خواهیم بود.


به گزارش ساسان گستر به نقل از وزارت جهاد کشاورزی، جواد وفابخش عنوان کرد: در حوزه محصولات استراتژیک در سالهای گذشته با سرکوب قیمتی محصولات اساسی رو به رو بودیم اما سال جاری سیر تولید روند صعودی داشته و برای سال آینده افزایش تولید شکر، پنبه، جو و گیاهان علوفه ای را خواهیم داشت.
وی اضافه کرد: طبق گزارشات رسیده از استان های شرقی، در این استان ها شاهد زمستان خشک و گرم هستیم که امیدواریم با تمهیدات وزارت جهاد کشاورزی و وزارت نیرو این استان ها از چالش موجود عبور کنند.
وفابخش تاکید کرد: در صورت بارندگی با پراکندگی مناسب در فروردین و اردیبهشت، مزارع غلات از شرایط خوبی برخوردار خواهند شد.
وی در ارتباط با یارانه بذر خاطرنشان کرد: سال جاری اعتبارات خوبی برای یارانه بذر تخصیص داده شد و تمام مطالبات یارانه بذر سال ۹۸ به اتمام رسید و حواله بخشی از یارانه سال ۹۹ هم به استان ها ارسال شد. معاون امور زراعت وزارت جهاد کشاورزی در ارتباط با شبکه مراقبت ایام تعطیل اظهار داشت: باید شبکه مراقبت ایام تعطیل به منظور نظارت میدانی تشکیل گردد تا مانند هر سال مشکلی در تولید وجود نداشته باشد.


منبع:

1399/12/19
14:53:51
0.0 از 5 امتیاز
549
تگهای خبر: تولید , محصولات
این مطلب ساسان گستر مفید بود؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۴
sasangostar ساسان گستر صادرات و واردات
sasangostar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ساسان گستر محفوظ است

ساسان گستر

مرکز بازرگانی و واردات و صادرات