وزیر نیرو خبر داد:

تامین آب و برق كافی واحدهای تولیدی در سال ۱۴۰۰

تامین آب و برق كافی واحدهای تولیدی در سال ۱۴۰۰ ساسان گستر: وزیر نیرو نحوه پشتیبانی این وزارت از تولید را تامین آب و برق کافی واحدهای تولیدی و صنایع کشور در طول سال عنوان نمود.به گزارش ساسان گستر به نقل از مهر، رضا اردکانیان در حاشیه جلسه امروز هیئت دولت درباره پشتیبانی وزارت نیرو از تولید اظهار داشت: اصلی ترین پشتیبانی ما از بخش تولید، تامین آب و برق کافی در طول سال است.
وی با اشاره به صنایع جانبی آب و برق و حمایت وزارت نیرو از آنها اظهار داشت: در قانون بودجه ۱۴۰۰ نیز گره گشایی های خوبی دیده شده و شاهد گشایش شایان توجهی در وصول مطالبات تولید کنندگان از وزارت نیرو خواهیم بود.
وی درباره دیگر وظایف وزیر نیرو و حمایت های آن از تولید و صادرات اظهار داشت: من بعنوان رئیس کمیسیون مشترک اقتصادی ایران با کشورهای عراق، افغانستان، قطر، ارمنستان و روسیه برای ایجاد تجارت ساده تر میان ایران با این کشورها تلاش خواهم کرد.
وزیر نیرو یکی از اصلی ترین موانع تولید را وجود سازوکارهای اداری دانست و افزود: باید برنامه ریزی وسیعی نماییم تا از سازوکارهای شدیداً بخشی و متمرکز شده جدا شویم. اردکانیان درباره برنامه های وزارت نیرو در سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها گفت: مقرر است امسال ادامه پویش الف – ب ایران که از سال ۹۸ شروع شد را به سرانجام برسانیم و برای دولت بعد ریل گذاری نماییم.


منبع:

1400/01/05
00:52:03
5.0 / 5
572
تگهای خبر: تجارت , تولید , دولت , صادرات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
sasangostar ساسان گستر صادرات و واردات
sasangostar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ساسان گستر محفوظ است

ساسان گستر

مرکز بازرگانی و واردات و صادرات