فرماندار آمریكایی رمزارزها خریده است!

فرماندار آمریكایی رمزارزها خریده است! به گزارش ساسان گستر فرماندار وایومینگ در قسمتی از سخنانش با تاکید بر لزوم فراهم کردن زیرساخت های لازم برای فعالان عرصه بلاک چین اظهار داشت: در بسیاری از زمینه ها اولویت اول کارآفرینان، جاهایی مثل نیویورک یا میامی است اما می خواهیم این دفعه وایومینگ را به ایالت پیشرو تبدیل نماییم.


به گزارش ساسان گستر به نقل از یاهو فاینانس، فرماندار ایالت وایومینگ در جریان حضور در یک کنفرانس رمزارزها اعلام نمود که دارای تعدادی ارز دیجیتالی است. مارک گوردون اولین فرماندار آمریکایی شمرده می شود که چنین آشکار از رمزارزها حمایت می کند. او همین طور از اجرای یک برنامه با اعتبار ۶۰ میلیارد دلار در سطح این ایالت برای بهره بردن بیشتر از فناوری بلاک چین در اقتصاد وایومینگ آگاهی داد.
کیتلین لونگ- فعال ارزهای دیجیتالی- در واکنش به این اظهارات گفته از این که فرماندار دارای رمزارزها بوده خبر نداشته است.
فرماندار وایومینگ در قسمتی از سخنانش با تاکید بر لزوم فراهم کردن زیرساخت های لازم برای فعالان عرصه بلاک چین اظهار داشت: در بسیاری از زمینه ها اولویت اول کارآفرینان، جاهایی مثل نیویورک یا میامی است اما می خواهیم این دفعه وایومینگ را به ایالت پیشرو تبدیل نماییم.
گوردون با اشاره به تلاش چین جهت راه اندازی یوان دیجیتالی و تبدیل شدن به کشور پیشتاز در این حوزه اظهار داشت: وقتی می توانید بیت کوین بخرید و با آن ارزش پول خود راحفظ کنید پس استفاده از آن موجب خواهد شد اقتصاد ما در نهایت قوی تر شود. کار وایومینگ در تبدیل شدن به رهبر جریان استفاده از ظرفیت های رمزارزها دشوار است اما تمام تلاش خودرا خواهیم کرد تا هر چه بیشتر از آنها بهره ببریم.
مقرر است تعدادی از صرافی های بزرگ در زمینه توسعه استفاده از ارزهای دیجیتال با این ایالت همکاری کنند. صرافی کراکن مقرر است در عرصه بانکداری با فناوری بلاک چین به گسترش زیرساخت های ایالتی کمک نماید و شرکت ریپل هم کار توسعه استفاده از رمزارزها در پروسه خرید را بر عهده گرفته است. با این وجود خیلی از ایالت های دیگر آمریکا هم در تلاش اند تا در مسابقه تبدیل شدن به قطب برتر رمزارزها، گوی سبقت را از سیار رقبا بربایند.
منبع:

1400/03/06
15:13:27
5.0 / 5
250
تگهای خبر: آمریكا , ارز , بانك , دلار
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۲
sasangostar ساسان گستر صادرات و واردات
sasangostar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ساسان گستر محفوظ است

ساسان گستر

مرکز بازرگانی و واردات و صادرات