بورس منتظر معرفی تیم اقتصادی دولت جدید است

بورس منتظر معرفی تیم اقتصادی دولت جدید است البرز یک کارشناس بازار سرمایه اعتقاد دارد با عنایت به افت زیاد قیمت ها در بورس، این بازار فرصت خوبی برای رشد دارد اما منتظر معرفی تیم اقتصادی دولت جدید است.همایون دارابی در گفت و گو با ایسنا، درباب برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و تاثیر آن بر بورس اظهار داشت: مسأله اصلی درباب برگزاری انتخابات ریاست جمهوری این است که یک ابهام از پیش روی بورس برداشته شد و این سوال که چه کسی رئیس جمهور آینده خواهد بود دیگر وجود ندارد.

دارابی افزود: با وجود این که بورس رئیس جمهور دولت سیزدهم را شناخته اما همچنان منتظر معرفی تیم اقتصادی دولت جدید است.

وی اشاره کرد: طی یکسال اخیر قیمت ها در بورس افت زیادی داشته و باتوجه به این افت قیمت، فرصت خوبی برای رشد در بورس وجود دارد و بازار مترصد این رشد است.

دارابی اشاره کرد: قبل از مشخص شدن تیم اقتصادی دولت جدید هرگونه گمانه زنی درباب سیاست های اقتصادی دولت و اثر آن بر بازارهای سرمایه عجولانه است.

این کارشناس بازار سرمایه اظهار نمود: طی مدت اخیر سیاست دولت آقای روحانی حفظ وضع موجود بوسیله نرخ بهره بود که احتمالاً با تغییراتی که در دولت جدید اعمال خواهد شد ادامه نخواهد داشت.

دارابی درباب تاثیر مذاکرات وین بر بازار سرمایه هم اظهار داشت: نتیجه این مذاکرات در زمینه اقتصادی بر روی نرخ ارز تاثیر خواهد داشت اما همین که دولت جدید یک نرخ را بعنوان کف قیمتی دلار در نظر بگیرد می تواند قبل از مشخص شدن نتیجه مذاکرات درباب دلار به بازار اطمینان دهد.

منبع:

1400/03/31
23:21:22
5.0 / 5
282
تگهای خبر: ارز , بازار , دلار , دولت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
sasangostar ساسان گستر صادرات و واردات
sasangostar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ساسان گستر محفوظ است

ساسان گستر

مرکز بازرگانی و واردات و صادرات