سخنگوی صنعت برق:

صنایعی كه مصرف برق را كاهش دهند، تشویق می شوند

صنایعی كه مصرف برق را كاهش دهند، تشویق می شوند به گزارش ساسان گستر سخنگوی صنعت برق می گوید: صنایعی که مصرف برق خودرا کم می کنند، در دوره بعد برق رایگان دریافت می کنند و اعطای مشوق های مالیاتی و بیمه ای به صنایع نیز درحال بررسی است.به گزارش ساسان گستر به نقل از وزارت نیرو، مصطفی رجبی مشهدی اظهار داشت: صنایعی که مصرف برق خودرا کم می کنند، در دوره بعد برق رایگان دریافت می کنند و اعطای مشوق های مالیاتی و بیمه ای به صنایع نیز درحال بررسی است.
وی با اعلان اینکه دولت مشوق هایی برای صنایعی که میزان مصرف خودرا کاهش دهند در نظر گرفته است، اشاره کرد: صنایعی که برنامه های تعمیراتی روتین خودرا که به طور معمول در مرداد یا شهریور انجام می دادند به زمان خارج از پیک بار موکول کنند، میزان برقی که در این دو هفته مصرف نمی کنند را در دوره پس از رفع محدودیت با تعرفه رایگان دریافت خواهند کرد که این خود مشوقی برای جلب بیشتر همکاری صنایع شمرده می شود.
رجبی مشهدی افزود: تا این لحظه موضوع امهال بدهی های مالیاتی و بیمه تامین اجتماعی در دستور کار کارگروهی متشکل از وزارتخانه های اقتصاد، نیرو و صمت قرار گرفته است.
وی با اشاره به تمهیدات پیش بینی شده برای کاهش خاموشی ها اظهار داشت: از روز پنجشنبه ۱۷ تیرماه هیچ خاموشی خارج از برنامه ای در کشور نداشته ایم.
رجبی مشهدی اضافه کرد: خاموشی های ناشی از حریق ترانسفورماتورها نیز که در منطقه های تهران پارس، لواسانات و قیطریه تهران صورت گرفت با بازگشت دو ترانسفورماتور به مدار از روز (یکشنبه) برطرف شد.


منبع:

1400/04/22
10:16:34
5.0 / 5
259
تگهای خبر: دولت , صنایع , وزارتخانه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
sasangostar ساسان گستر صادرات و واردات
sasangostar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ساسان گستر محفوظ است

ساسان گستر

مرکز بازرگانی و واردات و صادرات